reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

maxin dobre, moja wie gdzie jest pupa tylko, ale ostatnio szukala sobie siusiaka i tez mielismy polewe jak patrzyla sobie wiadomo gdzie i mowila rozzalona "nie ma" pocieszylam ja ze mama tez nie ma, a jak popatrzyla na M to uciekl z pokoju :sorry2:

kasiak ale sie usmialam z tego syna!! :-D
 
reklama
dzis Krysia dala czadu w kosciele, wiadomo wielki post, spiewamy piesni o krzyzu itp, w koncu ucichly spiewy (dodam ze malo wogole kto spiewal oprocz ksiedza) a nagle Krysia: "lulaaaaj lulaaajj, aty, w placzuuuu lulajjj" :-D
 
reklama
Marcelina mnie dzisiaj załamała. Chwila mojej nieuwagi i dorwała telefon komórkowy, a że wcześniej pisałam jakiegos sma-a, to ten sms był na wierzchu i tel. oczywiście nie zablokowany. W pewnym momencie słyszę jakies dziwne dżwięki-i okazało się , ze moja córcia zdążyła wysłać uwaga 58!!!:angry:sms-ów. I to różnych, jakies stare z archiwum tez wysłała. Nie muszę tłumaczyć, ze potem przez pół godziny otrzymywałam pytania co to znaczy, ze to pomyłka etc.Najgorsze, że do konca nie wiem co tym ludziom powysyłała, bo taki był natłok tego, że operator nie przyjmował wszystkiego naraz. Na koniec musiałam wysłać kolejne 58 sms-ow z przeprosinami i wyjaśnieniami:zawstydzona/y:. Ale draka:szok:
 
Do góry