reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

Kurde, Maciek dziś prawie NIC nie zjadl.

Jedynym jego posilkiem bylo jajo na śniadanie i parę lyżek zupki na obiad.

W ogóle nie chcial jeść.

Mam nadzieje, ze to po prostu zly dzień, nie jakieś choróbsko, bo chyba czuje się nieźle.
 
reklama
Edyta, nadrobi napewno, jak nie jutro to pojutrze ;-). Hania tez czasami tak ma...wszystko każe Ambrowi oddawać :baffled: a nastepnego dnia zjada jajecznicę z trzech jajek na śniadanie :happy:...Będzie dobrze...
 
Jula wczoraj zjadla pelny talerz grochowki:-) bardzo jej smakowalo i domagala sie wiecej .
Zadnych wzdec ani bolu brzuszka nie zaobserwowalismy.:-)

Ponawiam moje pytanko jakie zadalm na wrzesniu (nie doczekalam sie odpowiedzi:-( ) odnosnie owocow KIWI.Czy wasze dzieciaczki juz jedza ten owoc?Czytalam ze najbardziej uczula ze wszystkich cytrosow .Dzis bedziemy kosztowac i obserwowac.
 
Jula wczoraj zjadla pelny talerz grochowki:-) bardzo jej smakowalo i domagala sie wiecej .
Zadnych wzdec ani bolu brzuszka nie zaobserwowalismy.:-)

Ponawiam moje pytanko jakie zadalm na wrzesniu (nie doczekalam sie odpowiedzi:-( ) odnosnie owocow KIWI.Czy wasze dzieciaczki juz jedza ten owoc?Czytalam ze najbardziej uczula ze wszystkich cytrosow .Dzis bedziemy kosztowac i obserwowac.

Hanka jeszcze nie jadła ale to dlatego, że ja nie przepadam :baffled:.
Jak spróbujemy, damy znać :tak:
 
Maciuś znowu ma okres niejedzenia - dziś zjadł 2 parówki na śniadanie, z 6 łyżek zupki i chrupki.

Już nie wiem co mam z nim zrobić.

Aaa, i cyca oczywiście:szok: :no:
 
Maciuś znowu ma okres niejedzenia - dziś zjadł 2 parówki na śniadanie, z 6 łyżek zupki i chrupki.

Już nie wiem co mam z nim zrobić.

Aaa, i cyca oczywiście:szok: :no:


Nie dawaj mu chrupków ani słodyczy. One zamulaja żoładek i dzieki temu dzieci nie chcą jeść. Zwlaszcza w porze między sniadaniem a obiadem... ewentualnie można na podwieczorek, kiedy brzuszek jest syty po kalorycznym obiadku ;-)
 
Edziu wiesz u mnie Jula też ma dni gdy tylko śniadanie zjada, a później przez cały dzień nic nie chce... a ja wtedy staje na głowie żeby cokolwiek zjadła, ale wiesz wszyscy mi mówią ze nie ma sensu, jak nie chce to nie, zeby nie na siłe...i widze że Ona ma tekie dni szczególnie wtedy gdy zęby jej dokuczają...np tak było w niedziele, - mam nadzieje ze u Maciusia to niejedzenie tez przejściowe :tak::tak::tak:



ale dziś Jula już ma wielki apetyt, rano śniadanie 2 jajka, potem malutka bułka z budyniem ( jej ulubiona :zawstydzona/y:) na obiad zjadła 2 miski barszczu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:(zupe daje jej przed spaniem, czyli około 15ej) - nie mogłam jej nie dolać bo strasznie płakała:zawstydzona/y:, a jak wstała po spaniu to zjadła 3 kawałeczki ryby, ziemniory i surówke z kapusty pekińskiej z marchewką i ogórkiem...pewnei zjadłaby jeszcze,ale juz jej nie dołożyłam, na kolacje juz nic nie dostanie, moze jabłko i dopiero w nocy mleko...

Mam nadzieje ze jej nie upase:zawstydzona/y:
 
reklama
Luleczko, no co ty :surprised: ?
Na pewno nie upasiesz Julki. Dajesz jej pełnowartościowe posiłki a nie tony słodyczy i śmietnikowego żarcia. Po prostu, ona ma większe potrzeby teraz...Być może za kilka miesięcy to się zmieni. przecież nie wpychasz jej na siłę i nie biegasz za nią cały dzień z talerzem.
Moim zdaniem karmisz ją bardzo dobrze :tak:.
i zapewne doskonale gotujesz a twojej córcia uwielbia twoją kuchnię :happy:

Julka absolutnie nie wygląda na upasioną !!!
 
Do góry