reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
Ja też daję zwykłe...

Dziewczyny jaką macie oliwę z oliwek? Jakiej firmy? Mikołajowi ta moja strasznie nie smakuje. Ona potwornie psuje smak. Jest taka gorzkawa...
 
Beatko no my mamy ten sam problem - Stas strasznie sie krzywi, choc mamy dobra oliwe z pierwszego tloczenia na zimno, zamienilam mu na smietankowe maselko i jest ok, polecam :)

no to mi serce rosnie, ze wszystkie dzieci tak slicznie zajadaja ;D
 
Beatko moja to Sunflower & olive-pomace oil - jest portugalska, nie jest z pierwszego tloczenia i pakowana w plastikowa butelke o poj 1 litra :p tania jest i chyba Adzie smakuje ;)
 
Karina pisalas o kukurydzy, czy ona byla w kolbie czy w puszce bo ja mam mrozona w kolbie - moze byc ???

dziwczyny jak Wam idzie oduczanie picia z butelki ??? bo czytam wlasnie nowy numer Twojego Maluszka i pisza, ze najlepiej zrezygnowac w 8 m-cu i nauczyc pic z kubeczka...
 
no a ja gotuje pyszne zupki (no mi smakuja)
dzis to marchwka kalafior i cebulka i koperek i maselko - pycha

ale Maja tego nie je
zreszta od kilku dni nie je nic procz cyca i owocow takich swiezych
gerberek tez nie wchodzi.. buuu why?

Maja pije z niekapka ale w ten sposob ze nabiera z tego dziubka do buzi i wypluwa....
 
Wanda - ja notorycznie przypalam wszystko - Gabrysi jedzonko takze i musze gotowac ponownie. Ostatnio u babci gotowalam jej zupke a bylam sama w domu... nagle poczulam taki przyjemny zpaszek i pomyslalam ze babcia piecze ciasto - dopiero po chwili przypomnialo mi sie ze babci nie ma w domu a ja wstawilam zupkę ::) Tragedia jest ze mną ::)

Joeey - ja gotuje kukurydze taka surowa tyle ze mam troche zabawy bo najpierw obskubuje ziarenka z kolby zeby ugotowac wszystkie warzywa razem
 
znalazłam dzisiaj info na temat dwóch dań w menu naszych maluszków. w każdym poradniku jest napisane, że od 10 m-ca nalezy dawać obiad złożony z 2 dań, w jednej gazecie było to wyjaśnione - tj. zupka oraz gotowanee warzywko podane razem z mięskiem (np. gotowanym pulpecikiem)

Joeey moja Kamilcia pije z niekapka już prawie 2 miesiące i świetnie jej idzie. używam butelek aventu i dokupiłam tylko takie specjalne ustniki (na początek białe, bo maja mniejsze dziurki; zielone są z większymi)
 
GOCHA-N swietnie ze znalazlas informacje o tych obiadkach; a co do kubkow hmm u nas ciezko bedzie, ale chyba trezba probowac.
 
reklama
Do góry