reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

a ja dziś z ciekawości dałam odrobinke jabłuszka Ewuni mlaskała że chej smakowało jej
 
reklama
no ja w koncu sie zabralam za nadrabianie jak tylko drzwi za rodzinka sie zamknely i hyc na nowy watek...
I WAS ZASKOCZE !!!!!!! bo wprowadzilam cos zupelnie nowego i to bez konsultacji z lekarzem !!!!!!! Adula malutko wazy, moja pediatra nie reaguje i twierdzi, ze ok i mam zamiar wybrac sie na prywatna wizyte do pediatry zeby skonsultowac wage i zywienie Aduni no ale do sedna: dodaje do mleka pol lyzeczki kaszki i widze, ze lepiej jej smakuje, na opakowaniu jest napisane od 5 miesiaca ale ja podajac taka sladowa ilosc napewno nie zaszkodze mojemu niejadkowi :) :) :) no wiec czekam na krytyke z waszej strony ;) ???
 
Joeey - ja tam Cie negowac nie bede !!! Absolutnie :) wg mnie to bardzo dobrze ze dajesz kasze - zwlaszcza jak jej smakuje... ma pelniejszy brzuszek od kaszki, bo to gestsze jest, wiec luzik ;D W koncu ma juz Adula 3 miechy, wiec kawal babki z niej ;D
 
a ja dzisiaj ugotowalam jabuszko,podukalam i dalam na koniuszku lyzeczki malemu.byl zdziwiony ze inna konsystencja w brzuszku ale mu smakowalo.Narazie boje sie dac mu wiecej.24.03 idziemy na szczepienie to sie spytam lekarza,a jak powie ze jeszcze nie to i tak pewnie niedlugo dam bo wydaje mi sie ze po jabuszku powinien miec lepsze kupki i troszke witaminek nie zaszkodzi ::)
 
reklama
_Gabi to ja jeszcze troszkę poczekam jeszcze z tydzień i jak skończy 3,5 to dam ociupinkę ;D ;D ;D
 
Do góry