reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

Hipp pisze ze maja surowce z upraw EKOlogicznych :) wiec mysle ze bede tego uzywac.. inni producenci pisza tylko ze ze specjlnych upraw bezpiecznych

 
reklama
my tez na Nanie ;)
zrobilam dzis eksperyment :) podalam Adulce jabluszko Gerbera na lyzeczce, reakcja bylo wielkie zdziwienie i raczej sie krzywila :p czuje, ze wprowazanie nowosci bedzie moja zmora :-[ konsystencja tego bardzo plynna, a ja sie zastanawialam jak ona to polknie :laugh: no i jak zobaczylam, ze moja córcia nie chce to wszamalam caly sloiczek bo mi z kolei bardzo podpasowalo ;D
 
joeey pisze:
my tez na Nanie ;)
zrobilam dzis eksperyment :) podalam Adulce jabluszko Gerbera na lyzeczce, reakcja bylo wielkie zdziwienie i raczej sie krzywila :p czuje, ze wprowazanie nowosci bedzie moja zmora :-[ konsystencja tego bardzo plynna, a ja sie zastanawialam jak ona to polknie :laugh: no i jak zobaczylam, ze moja córcia nie chce to wszamalam caly sloiczek bo mi z kolei bardzo podpasowalo ;D


czyli wprowadzanie nowosci dla małej joey nie będzie problemem w porównaniu do Ady ;) ;D ;D
 
Wanda dlaczego Bebiko u Was odpada ? Ja dałam 2 razy Kamilowi właśnie Bebiko i wszystko było OK, tzn. wypił bez prostestu i nic mu nie było. Pytam, bo Kamilek będzie musiał dostawać sztuczne jak wrócę do pracy, a miałam zamiar dawać mu właśnie Bebiko. Czy coś jest z nim nie tak ???
 
Bartys - Wiktor jak mial jakies 5 miesiecy, jak zaczelam mu wprowadzac sztuczne mleko, w pewnym momencie zaczal wszystko zwracac i miec rozwolnienie... poszlam z nim do przychodni i baba od razu dala skierowanie do szpitala na biegunke !!!! pomachalam jej po glowie w stylu - Ty pojebana babo, nie zawioze dzieciaka do szpitala z powodu luznych kupek (sorki za przeklenstwo, ale ilekroc ta babe wspominam to bym jej ceglowka w leb dala, bo nawet dokladnie go nie zbadala) no i pojechalismy prywatnie do pediatry profesora - u ktorego zawsze jestesmy jak mamy jakies watpliwosci... No i okazalo sie ze Wiktor nie moze pic Bebiko, zmienilam na NAN i bylo dobrze, po gerberze tez bylo ok, dlatego teraz tez nie zamierzam dawac bebiko - uraz taki :) Ale skoro Kamilkowi nic nie jest to nie ma przeciwwskazan - to tylko moj uraz i tyle :)
 
Kacperek też pije NAN1 a co do firm to myślę tak jak Wy, że Gerber albo Hipp bedzie OK :)
Ja tez niedługo dam Kacperkowi spróbować jabłuszka ze słoiczka oczywiście ale zaczekam jak skonczy 4 miesiące jak mu zasmakuje to tak jak Joeej sama wszamie ;D

 
Paula25 pisze:
Kacperek też pije NAN1 a co do firm to myślę tak jak Wy, że Gerber albo Hipp bedzie OK :)
Ja tez niedługo dam Kacperkowi spróbować jabłuszka ze słoiczka oczywiście ale zaczekam jak skonczy 4 miesiące jak mu zasmakuje to tak jak Joeej sama wszamie ;D

Paula to może razem damy bo Kacperek o dzien tylko starszy od Majutka ;D ;D ;D
 
reklama
Joeey - już piszę. Otóz najpierw Mikołajowi wprowadziłam kleik ryżowy, na drugi dzień kaszkę ryżową Nestle. Teraz oprócz tej zwykłej ma też bananową i jest naprawde dobra! ;) Jeśli chodzi o jabłuszko to podaje Hippa, bo Gerber jest jakiś kwasny...A soczek bobo fruit... ;D No i to narazie tyle! Jutro moze zupka bedzie... ;D ;D ;D Jeszcze pomysle...
 
Do góry