reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

belgrano to super!!:-D
sandra nie martw się Alka też ma mały repertuar, ostatnio do niego dodała malańcie i manalinki;-)
 
reklama
U nas znów lepiej. Mała woli zamiast grysiku zupy. Zwłaszcza jak ja zacząłem gotować, chyba woli bardziej ziołowe:-). Tym samym zupy w domu ja robię:-))
 
a jakie owoce dajesz? może coś podpatrzę:tak:
M.in. gruszki, banany, kiwi - i albo miksuje to z maslanka albo z sokiem owocowym :tak::-)

Belgrano, super, ze Nikolka zaczela ladniej jesc :tak:

A co do grysiku to Sara bardzo lubi w zupie - np. rosol z cielecina, marchewka i grysikiem - czesto jej robie :tak::-)
 
U nas załamka... Nat ma na coś alergię, nie wiem, na co, ale mam wrażenie, że na WSZYSTKO. Co by nie zjadł od października, kończy się wysypką na buzi. Ma suche, czerwone policzki i przesuszoną skórkę na całym ciele.
I teraz zgaduj, zgadula, od czego to... żadnych nowych pokarmów w diecie nie ma od dawna, więc albo go uczula coś co je od dawna, albo to nowe źródło pokarmów (po przeprowadzce = nowe sklepy) albo nowa woda w kranie... Może być i pies, choć w to akurat wątpię...

Chyba muszę się wybrać z nim na biorezonans, bo błądzę we mgle...
 
reklama
Chyba muszę się wybrać z nim na biorezonans, bo błądzę we mgle...
Leika, a na czym takie biorezonans polega i gdzie sie go wykonuje?
Wiem co czujesz, bo Sara tez ma nadal problemy skorne :baffled:- co prawda nie caly czas, ale od czasu do czasu cos jej wyskakuje (raz wiecej, raz mniej). Najczesciej atakowane sa plecy i wewnetrzna strona ud. Pomaga Emolium, a jak zmiany sa wieksze i nie chca schodzic to niestety traktujemy je mascia z hydrokortyzonem robiona w aptece.
Na wiosne bede jej robic testy alergologiczne - moze cos wykaza, bo trudno wyeliminowac cos z diety jak dziecko je wszystko :blink:
 
Do góry