reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Kamag tutaj nie mam takich dobrycb owocow jak w pl. Pp truskaqki dobre musze jechac na pole truskawkowe a tak to kupie to co caly rok w marketach ;/
Zazdroszcze jagod i innych pysznycb owocow ;);)
 
reklama
a ja tylko tak dodam...ze jak to E. Chodakowska mowi - obwody sie licza, nie waga. miesien swoje wazy...
ale oczywiscie gratuluje wynikow:-p zgubione kg zawsze kobiete ciesza:-p
 
Moje obwody na szczęście nie rosną ;) myślę, że jak wrócę do ćwiczeń, to obwody będą dalej spadać ;)
 
co do obwodow to jestem ze swoich zadowolona, z jednym wyjatkiem- piersi... sa tak duze,ze w ciuchach sprzed ciazy musze guziki odpinac albo wciskac sie i wtedy mam push-up...
nie wiedzialam,ze bede kiedys na duzy biust narzekac:-p
 
Kasia mi troche zmalal biust na szczescie. Boje sie ze poki mleczne to fajne i jedrne ale potem zostana nalesniki. I tak są spore ale juz bylo tak ze musiałam trzymac na schodach :)
 
To ja owoców prawie nie jem. Kurcze muszę to zmienić. Ją chuda jak patyk ale taka zabita nie jestem, ten brzuch i boczki. Fajnie byłoby to wycwiczyc. A cyc, hmm jaki cyc - male B
 
No właśnie, jakieś ćwiczenia na piersi? Ja przez dietę kp ważę 4 kg mniej niż przed ciążą, ale wiem, że jak wrócę do moich ukochanych tłustych serów i czekoladowych pyszności to będzie ciężko. Więc trzeba zacząć się ruszyć, a nie chce mi się okrutnie... Ale dzisiaj pierwszy raz biegałam :-) Oby się udało kontynuować.
 
Siva - o kobietko!!! Cudownie rewelacyjnie!!!! Czy gdzieś na forum jest napisane jak to zrobiłaś? :) Aż sobie przejrzę. Dieta i ćwiczenia? Cudnie!!!!!! Na zdjęciach widziałam Twoją figurkę, cudowna!
Blee bo za słodko się zrobiło ;P
 
reklama
Dkalpel za mna :):) ciezko bylo..

Cwiczenua na podnoszenie piersi.
Łokcie na zewnatrz zlozyc reze tak zeby palcy dotykaly nadgarstkow od spodu. I dociskac zobaczycie jak przy każdym docisnieciu podnosza sie persi. Oczywiscie robic to trzeba regularnie ;)

Sa tez cwiczenia antyznarszkowe calkiem fajne a zajmuja z 5 minut ;)
Ps Siva zeby nie bylo ze twoich kurzych laptopek sie czepiam ;) mowie o takich na czoli i wokol ust a na kurze lapki tez sa :)
 
Do góry