reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy:-)

No ja tu myślałam, że karmiąc piersią to kilogramy polecą na łeb na szyję a tu nic. Stoją w miejscu. A na dodatek ja czuję się jak wielka krowa. A słodyczy to mi się tak chcę, że mi język do d... ucieka. Szkoda, że tak mocno nie chce mi się ruszyć d... na aerobik.:no:
 
reklama
Teofilosia kilogramy szybciej po porodzie lecą jak się ma jedno juz dziecko i nie ma czasu siedzieć z tyłkiem i smiga się na spacery.Ja tak miałam że przy pierwszej córce dopóki nie zaczęła chodzić czułam się jak słoń dopiero jak musialam za nią ganiac forma mi się poprawiła.Z druga córką to nie maiłam tak już dużo kg do zrzucienia i poszło piorunem po porodzie.Teraz czuję się super tyle że obwód bioder mam większy i niemoge wejść w spodnie sprzed ciąży
 
ja zaczęłam 6 weidera, ale po 4 dniach zaczęłam krwawić i dałam sobie wolne od ćwiczeń jeszcze na trochę. Ale jakimś cudem w większość spodni z przed ciąży wchodzę jakoś. Właściwie to tylko brzuch mi trochę został i biodra. Kupiłam wczoraj pas poporodowy, trzeba przynać, ze po założeniu efekt jest natychmiastowy, wiem, ze na brzuch mi to samo nie pomoże, ale chociaż skóra jakoś lepiej się może zbiegnie...
 
ponieważ już nie mam pokarmu i karmie butelką postanowiłam przejść na diete a raczej wrócić na dukana przed ciążą schudłam na nim 14 kg ale w ciąży nadrobiłam 13.. czy któraś jest na tej diecie?? byłoby mi raźniej..
 
Bafinka bardzo jestem ciekawa efektow bo z tego co wiem to tak szybko znowu robic diete Dukana nie jest dobrze a scislej mowiac: nie dziala..... wiec daj znac jesli jednak Tobie uda sie wrocic do wymarzonej wagi w dukanowskim tempie
 
reklama
A ja zaczęłam mieć dzisiaj wyrzuty sumienia po pożarciu kolejnej pysznej kanapki i rozpoczęłam trening brzucha- czyli prosto mówiąc BRZUSZKI!!!
 
Do góry