reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

patryniu
nie martw się. Będzie ok. Ja rodziłam na klinikach i leżałam z małym 10 dni po porodzie z powodu zapalenia płuc. Naszczęście przez podejrzenie iż przeszłam zakaźne choróbsko w ciąży krew pobrali mu rankiem po narodzinach i tego samego rana rozpoczęto diagnostykę, i wykryto zapalenie płoc prawostronne. 10 dni antybiotyki i ok....:-) pozdrawiam trzymam kciuki i daj znac jak byś coś potrzebowała zapytać.
 
reklama
Żeby nie było, że nikt nie zagląda... ;) Ja rodziłam 9 lipca na Brochowie i teraz opierając się na własnych doświadczeniach mogę Brochów z czystym sumieniem każdej rodzącej polecić. Jestem mega zadowolona! Opieka doskonała na każdym etapie, przed, podczas i po porodzie.
 
reklama
Ja teraz na Dyrekcyjnej leżałam na patologii. Porodówka za ciekawie nie wygląda, ale personel ogólnie jest miły, położne także spoko, a co najważniejsze mają najlepsza we Wrocławiu neonatologie. Jak dobrze pójdzie to chyba jednak będę tam rodzić.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry