reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
hm... mi zabrali dziecko na ten czas, w którym musieli mnie "ogarnąć", czyli szycie i te sprawy, wtedy był z tatusiem, ale zaraz potem dostałam go z powrotem i przez 2h był ze mną przy cycusiu; zabrali go dopiero po przewiezieniu na poporodową; to ma jeszcze jakoś inaczej być, bo ja do końca nie rozumiem o co z tym przepisem chodzi

castaway ja chodzę do ginekologa do prywatnej przychodni, dlatego tak jest niestety
zapisują kilka kobiet poza listą, ale jak nie ma więcej miejsc, to już problem pacjenta
 
Ostatnia edycja:
wisieńko- odezwę sie na pewno z wrażeniami, choc ja mam po raz drugi planowe cc. A przy wyborze szkoły rodzenia kierowałabym sie porą odbywania zajęć i uciązliwości dojazdów.
 
hermionka ja własnie dzis czytałam. Dałam nawet link na górze do nowych wytycznych. Od 12 strony jest o porodzie
powietrzem w tym linku co dałam od 12 strony są nowe zasady jakie mają panowac przy i po porodzie. Zmiany dotycza nacinania krocza, tematu skóra do skóry z dzidzią, znieczulenia, odpłatności za porody rodzinne, wyboru pozycji w całej akcji porodowej, powrotu do naturalności rodzenia czyli mniej cc i przyśpieszaczy. Pewnie w róznych szpitalach różnie było i róznie zostanie ale zawsze mozna się czymś posiłkować
 
Ostatnia edycja:
niewiem czy w dobrym temacie pisze ale mam pytanie do mamus ktore niedawno rodziły w tym szpitalu otoz dowiedziałam sie od kilku juz osob ze dzieciaki masowo zostaja tam zarazane gronkowcem czytałam tez troche na necie i duzo jest wypowiedzi na ten temat niewiem ile w tym prawdy a mialam zamiar tam rodzic:/ teraz zastanawiam sie nad kaminskiego czy moglby mi ktos doradzic? dodam ze rodzilam tam dwa lata temu coreczke i bylam zadowolona....
 
przy przepełnieniu, każdy szpital, może czymś zarażać. Szpital na Kamieńskiego nie różni sie w tym od, klinik na Chałbińskiego czy dyrekcyjnej. także oby trafić na luz :-) koniecznie zrobić sobie wymazy z pochwy przed porodem, i juz 50 % szans, na uniknięcie, a w razie czego dowód...że Ty nie mogłaś przekazać dziecku bakterii. Życzę powodzenia
 
Niestety, co jakis czas kazdy szpital ma "wpadkę" z zakażeniami, i wynika to zarówno z braku sterylkości szpitali jako-takiej jak i bakterii przynoszonych z zawnatrz przez odwiedzających, masowego całowania noworodków itp. Chyba nie da się przewidzieć czy dzidzia ma szanse coś złapać w danym szpitalu czy nie. No może na poczatku na Borowskiej będzie lepiej do...pierwszego zakażenia szczepem szpitalnym.
 
reklama
dr dziś mi powiedział, że nie jest w stanie okreśłić kiedy przenoszą Dyrekcyjną (jest szefem porodówki), podał datę 15 kwietnia, że już na Borowskiej mają niby zacząć ale to się i tak zmieni... tak więc ja tam rodzić nie będę, pozostaje mi Kamieńskiego
 
Do góry