reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Wczesniej nie mialam raczej wyboru hyhy nas nie uczula ;)

Dziex :)
Nie ma sprawy,pozdrawiam.
Princi my też używamy LaRoche Posay ANTHELIOS XL i jakbyś trafiła do mnie do apteki to napewno też bym ci go poleciła :tak: a co do Vichy to są to preparaty hypoalergiczne, ale zawierają wodę termalną a w niej jest krzemionka na którą wiele dzieci reaguje wysypką, ale mimo wszystko dziwi mnie zalecenie lekarki by niczym nie smarować tylko kapelusik czy osłaniać, przecież promienie UV przenikają zarówno przez odzież, parasolki a nawet szybę więc jak dla mnie trochę niepoważne podejście.:no: Ja na twoim miejscu spróbowałabym poprostu innego preparatu :-)
O widze,ze nawet mulatka popiera ten kosmetyk.To dobrze zakupilam...
 
Podłączam się do życzonek :-D naj naj naj dla chyba najstarszej ze wszystkich maluszków :tak:

Wielkie buziaki także dla tych niedawnych jubilatów (niestety w week nie byłąm na forum więc z drobnym opóźnieniem)
 
Sto latek solenizantom !!

Margaret Co do witaminy D to jak jest sloneczny dzien ja nie podaje tzn jezeli wychodzimy wtedy a jak siedzimy w domu lub nie grzeje bardzo slonko to podaje.Tak nam ortopeda zalecil (ze jak dziecko w sloneczny dzien jest na dworze to nie podawac)

Michal naszczescie ladnie sam zasypia lubi swoje lozeczko i zawsze jak go klade na noc i przykrywam koldra to sie strasznie cieszy i macha nozkami a pozniej lapie rog poduszki na boczek sie przekreca i odlot ;-)

Co do johnsona to tez slyszalam ze lubi uczulac.My jak dotad mielismy tylko chusteczki i bylo ok.
Wczoraj u nas byla mini burza dzis jest cieplo ale juz nie tak slonecznie jak ostatnio.
Dzis sie przejdziemy do Lidla zobaczymy co tam warte kupienia.Mamy kawalek drogi wiec mam nadzieje ze nas nie zleje.A parasolka przy wozku to genialny wynalazek jakos zapomnialam o niej i dopiero ostatnio przypielam do wozka i w koncu Michal siedzi spokojnie bo strasznie sie zloscil do tej pory jak gdzies mu slonko zalecialo :happy2:

Normalnei nie mam jak juz do was pisac bo Michal ostatnio jest bardzo ciety na laptopa ;) kiedys go zgrzewalo i moglam sobie pykac a teraz aby zobaczy ze wlaczam juz krzyk i sie rwie do niego. A teraz zasnal wiec jedyna moja mozliwosc ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki dziękujemy za życzonka:-) My wczoraj cały dzień poza domem, komunia zaliczona u chrzestnicy, moje dziecko takie przejęte było, że poszło spać po 22- efakt dzisiejszy-pobudka o 8 na mleczko i spanko do 12:szok: A teraz zjadła "drugie śniadanko" i zmykamy na spacer póki nie pada...
 
wyobraźcie sobie że wygrałam misia z Bebilonu! Normalnie jestem w szoku. Był jakiś konkurs "mama wraca do pracy" i coś tam trzebabyło jakiś wierszyk wymyśleć czy coś. i napisałam coś w stylu: "pora wracać juz do pracy ale ty sie nie martw mamo, bo nieważne co się stanie - dziecko kocha cie tak samo" i wygrałam! Właśnie mi M zadzwonił że przyszedł jakiś miś pocztą. Chociaż jak weszłą na listę nagrodzonych to jest ona tak długa że zastanawiam się czy czasami nie wygrał każdy kto tam cokolwiek napisał :-)
 
reklama
Moniczkaleg- gratulacje z okazji "urodzinek":tak:

Ewusek- super! Również gratuluję. Ja nawet nie zaczynam z konkursami- bo jak dotąd to tylko kasę na smsy wydałam itp a nawet kostki czekolady nie mogę wygrać:cool:. Głupie podejście- wiem, ale nie zaczynam bo od razu sobie mówię, że i tak na pewno nie wygram...:sorry::cool2:
 
Do góry