reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja również przyłączam się do wielkich gratulacji dla Kroptusi:tak::tak:
Namęczyła się, ale po pierwsze jest już szczęśliwą mamusią po raz drugi no i nie trwało to wszystko dwa tygodnie jak w ciemnych scenariuszach przewidywała:szok:
Coś czuję, że teraz raz na dzień a już w najgorszym razie raz na dwa dni będzie przybywać jakiś maluszek, jest przecież w kolejce Romcia, Kasiunia, Olgha, Eli, Liviiia:tak::tak:Ja też obstawiam, że zostanę mamą w tym tygodniu:tak:
A tak apropo's jeszcze wagi dzieciaczków to jeśli dobrze pamiętam to malutki Kroptusi już ważył jakiś czas temu 3800, więc może moja malutka też nie będzie takim kolosikiem na jakiego się zapowiada:angry:
 
reklama
Kroptusia gratulacje!
Liiiviiia ja mam chyba trochę inną tę kartę muszę liczyć dokładnie przez godzinę po posiłkach i to nie każdy ruch tylko sekwencje np. jak się rusza 7 razy a później parę minut cisza to zapisuję jako 1 ruch i tak już trzy tygodnie:( a jak zapomnę to mam OP że nie odrobiłam pracy domowej:) ja czuję że urodzę w następny weekend góra poniedziałek 31.08. tak mi coś chodzi po głowie:-)
Męcze się już okropnie bolą mnie nogi i kości skurcze przepowiadające takie silne mam już ponad tydzień do tego jeszcze bóle pachwin promieniujące na nogi. Od trzech dni gdzieś okropny ból kości łonowej. naczytałam się jeszcze wczoraj że przy takich objawach to podczas porodu naturalnego może dojść do rozejścia, pęknięcia spojenia łonowego a to się konczy w najlepszym przypadku gipsem. Jutro mam wizytę mam nadzieję że się odstresuję, bo z powodu tych dziwnych bóli, których w poprzedniej ciąży w ogóle nia miałam panikuję jak dziecko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kroptusia masz to juz za soba!!!!!!!;-)
Teraz juz bedzie tylko lepiej!!!:tak:
Tulisz juz Kacperka, usciskaj go od nas:-)Jestesmy z Ciebie dumne!!!!Bravo:tak:;-):-)

Az sie poryczalam...:sorry2:
 
Do góry