reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

witajcie mamusie już obecne i te przyszłe :-)
ale ten czas leci, jak Natalka była w brzuszku to wyrwana ze snu w nocy mogłam powiedzieć jaka data i przybliżona godzina hihihi teraz muszę się zastanowić jaki to w ogóle dzień mamy :-)
wczoraj byłyśmy na pierwszej wizycie u pediatry - dzidziulka przytyła od wyjścia ze szpitala 0,5 kg (w ciągu 9 dni) ładnie co? już taka krąglutka się robi
pozdrawiam i życzę powodzenia dla mamusiek rozpakowanych no i trzymam kciuki za te nierozpakowane jeszcze :-)
 
reklama
Ale mnie tu dawno nie było :)
Tak się jakoś złozyło ze najpierw wylądowałam w szpitalu a potem nie miałam kiedy i jak do was zajrzeć:)
My już we dwoje :) Urodziłam co prawda 29. 08 ale najpierw szpital potem nie miałam siły tu zajrzeć a później siedziec nie mogłam:p A zresztą każda, która pewnie urodziła to na nadmiar czasu nie narzeka:) a mój Hubercik do tego bardzo poważnie traktuje jego prawo do piersi na rządanie więc ssie 5 minut zasypia a gdy go wkładam do łóżeczka budzi sie z krzykiem i znów daje wszystkim znać o tym ze ma swoje prawa, po czym dostaje co mu się prawnie nalezy i oczywiście znów zasypia i tak w kółko:)))))))))))))))))))Jak będę miała trochę czasu to wam napisze wszystko po kolei:)
pozdrawiam i gratuluje wszystkim mamusiom
 
Cześć Dziewczynki :happy:

Dzisiaj czeka mnie ciężka przeprawa ... jade na ściąganie szwów i boje się tak, że chyba zemdleje na tym fotelu ... nawet porodu tak się nie bałam. Czy któraś z Was miała już wyciągane szwy? Napiszcie mi jakie wrażenia? Czy to bardzo boli? Naprawde jest to dla mnie tak przerażające że aż mi się słabo robi jak tylko o tym pomyślę :sad:
 
Witam,
Ja po wczorajszym KTG - nic, skurczyki na poziomie praktycznie zerowym (20-40) :-(
ale dobra informacja od gina to taka że wszytsko posuwa się we własnym tępie i do końca tygodnia powinnam urodzić. Nie nastawiam się ale byłoby miło.

Iwonka- moja kumpela 2 dni temu miała ściagane szwy, z tego co mówiła to jest całkowicie bezbolesne, po ściągnięciu odczuła ulgę.
 
Iwonka nic się nie bój. Jest to zabieg bezbolesny. Ja miałam szwy ściągane w poniedziałek i naprawdę odczułam dużą ulgę. Od razu lepiej się chodzi.
 
Wiecie co ja to chyba jakaś tempa sztuka jestem ale nie umiem sobie poradzic wogóle żeby wstawic ten cały suwaczek. Niby wklejam linka URL tam gdze mam w panelu sygnature ale wrr cały czas mi sie nie udaje. Nie mam do kogo sie z tym udac wiec piszę tu to bo taki temat wszystko o wszystkim. Moze sie ktoś ulituje i mi na pm wytłumaczy. Z góry dzieki.

Pozdrawimy czwartkowo. Aguśka i Dorotka :cool2:
 
reklama
mnie sciaganie szwow wogole nie bolało, oni robia to w kilka sekund i wlasciwie nic nie czuc co prawda ja po cesarce ale napewno nie ma sie czego obawiac;-)
 
Do góry