reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Nie wytrzymałam zrobiłam test jest cień cienia 2 kreski ale jak poświecę latarką mocno białą to jest kreseczka jak nic ale za 2 dni 2 test aby mieć wyraźniejsze 1 foto małego lokatora
 
reklama
poczytałam sobie poprzedenie strony i od razu poprawił mi sie humor:tak: mam wielkie obawy z tą ciążą Jula była planowana chciana a tu prosze niespodzianka... jestem w ciazy chodz wcale sie o to nie starałam... boje sie porodu boje sie czy damy rade finansowo i czy sprawdze sie jako mama 2 dzieci pocieszajace jest dla mnie ze nie tylko ja mam takie obawy.... wiem ze powinnam skakac z radosci ale cóż jeszcze tego nie przetrawiłam.. pewnie póżniej bedzie lepiej...
 
dostałam w aptece test w niebieskim opakowaniu ale biało różowy zwykle miałam całe białe może to jakiś znak
ja też mam troszkę obaw 3 dzieci jak to będzie do tego ja chora na lęki brałam leki ale odstawiłam 2 dni temu bojąc się o zdrowie maluszka nie wiem co mola lekarka na to powie ale ja nie chcę leków chcę zdrową dzidzie i potem 18 m-cy karmienia piersią jak poprzednim razem i poprzedniejszym :) wiec zero leków jakoś muszę to wytrwać mam ukochaną osobę która pokochała mnie i 2 moich dzieci więc będzie ok musi być a w nagrode dla Misia nasze wspólne bobo oboje jesteśmy pełni obaw co do mojego zdrowia i zdrowia dzidzi ale trzeba się nastawić pozytywnie inaczej się przyplącze jakaś deprecha która ostatnio pożegnałam i nie chcę aby wracała ehhh
 
Mysle ze na USG to najlepiej okolo 21-23 dzien od zaplodnienia bo w tym czasie zaczyna bic serduszko. To jest 6 tydzien. Ale ja ide ok 8t.

Pysia 23 gratuluje ja tez mialam cien cienia kreseczki jak bylam w ciazy z syneczkiem
 
Ostatnia edycja:
Pysia coś mi się wydaje, że już tu z nami zostaniesz:tak:
JA też miałam bladą ale widoczną:tak:
A ja czuję się dziwnie:baffled: Wydęło mi brzuch jakbym była juz w 5 m-cu...nie wiem czym to jest spowodowane:no: Nie zapinam się w za duże spodnie:confused:. I w ogóle czujędyskomfort przy siadaniu..cały czas coś tam się dzieje:baffled:
Oprócz tego to luzik...........póki co;-)
A właśnie.terminy porodu same sobie liczyłyście??? Bo ja do wizyty mam sporo czasu, a nie wiem jak sobie to policzyć..od daty@???:confused:
 
reklama
Dołączam.
Termin mam na 8.09.
Dzisiaj byłam u ginka. Zrobił mi pierwsze usg. Troche sie oszukał, bo mam przdozgięcie macicy ale ja byłam pewna:-D
Tak jak pysia mam już 2 chłopaków, w tym jednego Pysia lat 6 (jakis znak :-p) i Tymka. 1,5 r.
 
Do góry