reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

:tak: mam wielkie obawy z tą ciążą Jula była planowana chciana a tu prosze niespodzianka... jestem w ciazy chodz wcale sie o to nie starałam...QUOTE]
Ja też sie nie starałam i nadal nie moge wyjść ze zdumienia jak to sie u mnie stało, z obawy przed ciążą nie dopuszczałam do siebie mojego męża:tak: tylko jeden jedyny raz na 5 dni przed terminem kolejnej miesiączki...której już nie dostałam...a 2 tyg. później ujrzałam na teście 2 kreseczki :szok:

Ale duuużo nas się tu zrobiło :-) gratulacje dla kolejnych wrześnióweczek.
Ja dziś czuję się jakbym miała pęknąć, mam uczucie przepełnienia w brzuchu, nic nie mogę zjeść..
Dziewczyny czy to prawda, ze w kolejnej ciąży szybciej wywala brzuszek niż w pierwszej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haszi, ale jaja, jak byłam sierpniówką 2008 to trochę Was lipcówki podczytywałam , bo byłyście miesiąc do przodu. Tak, żeby wiedziec co mnie czeka...A teraz razem jesteśmy wrześniówkami.

Ja sama obliczyłam termin porodu, wychodzi mi na 15 wrzesien, ale ja znam i date poczecia i date OM. Szkoda tylko, że nie ma suwaczków uwzględniających długośc cyklu, bo ja mam cykle 29, a wszystko jest na przepisowe 28. I dzięki temu według suwaczka to 4, a nie rzeczywisty 3 tydzień:dry:
 
Pysia coś mi się wydaje, że już tu z nami zostaniesz:tak:
JA też miałam bladą ale widoczną:tak:
A ja czuję się dziwnie:baffled: Wydęło mi brzuch jakbym była juz w 5 m-cu...nie wiem czym to jest spowodowane:no: Nie zapinam się w za duże spodnie:confused:. I w ogóle czujędyskomfort przy siadaniu..cały czas coś tam się dzieje:baffled:
Oprócz tego to luzik...........póki co;-)
A właśnie.terminy porodu same sobie liczyłyście??? Bo ja do wizyty mam sporo czasu, a nie wiem jak sobie to policzyć..od daty@???:confused:
Mam dokładnie to samo!!!
Muszynianka21, masz 5-miesięczne maleństwo...To ja już przestaję narzekać, że nie dam rady..
 
Ostatnia edycja:
saly witaj mamy ten sam termin
A mi brzuszek rzeczywiscie szybciej robi sie okrągły niz w pierwszej ciazy .
a tak poz tym to ciagle nie moge uwierzyc, mimo ze wizyta u gina i usg potwierdzajace mialam w piatek.
 
No ja czekałam na brzuch w drugiej ciąży do prawie 5 m-ca, może dlatego że należę do krąglejszych kobitek ;) Teraz też ciągle mi się wydaje że już troszkę mnie wydyma ale może to moje domniemywania
 
dzięki ale coś nie tak...m wyskakuje że poczęcie 28dc a ja miaąłm owulke w danich 11-13dc....kurcze pytam bo wszędzie wychodzi mi inny termin i inny wiek ciąży. Kupiłam sobie pamiętnik ciążowy i tam już jestem w 6tc a na suwaku w 4 a na suwaku z innej stronki w 3!! ehhh musze chyba czekać naginka......to sobie poczekam:baffled:

Haszi, ale jaja, jak byłam sierpniówką 2008 to trochę Was lipcówki podczytywałam , bo byłyście miesiąc do przodu. Tak, żeby wiedziec co mnie czeka...A teraz razem jesteśmy wrześniówkami.

Ja sama obliczyłam termin porodu, wychodzi mi na 15 wrzesien, ale ja znam i date poczecia i date OM. Szkoda tylko, że nie ma suwaczków uwzględniających długośc cyklu, bo ja mam cykle 29, a wszystko jest na przepisowe 28. I dzięki temu według suwaczka to 4, a nie rzeczywisty 3 tydzień:dry:
no włąśnie bądź tu mądry:wściekła/y:
Dziewczyny Wy nie puchniecie???
 
witam ciężarne kobietki, ja kilka dni temu ze względu na brak miesiączki zrobiłam sobie test ciążowy i wyszedł pozytywny,dzisiaj ide po raz pierwszy do lekarza mam nadzieje ze test sie nie mylił ,oprócz braku okresu dopisują mi również dolegliwości ciążowe tzn;straszny ból piersi i ciągłe zmęczenie. Jeżeli lekarz potwierdzi ciąze to dołącze do was ,dodam tylko ze o dzidzie starałam sie od grudnia2008 roku i mam już dwie wspaniałe córeczki:-)
witam tak jak pisałam byłam dzisiaj u ginekologa i usłyszałam to co pragnęłam usłyszeć!!!!!!
Jestem w pierwszym miesiącu ciąży:-):-):-) po roku starania doczekaliśmy sie z mężem naszej fasolki
 
reklama
Do góry