reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
JAK to!!!?? Przecież to nie możliwe! Czytam codziennie forum i nie natknęłam się na żaden wątek żeby była chora czy coś.. Co z jej maluszkiem? Boże jaka tragedia ;( Współczuje rodzinie,najbardziej dziecku.. nawet nie będzie pamiętać mamy ;((
 
niestety to prawda. chorowala ale pomimio to bardzo mloda byla i malutkie dziecko. tragedia.
to juz druga mama z naszego forum, pati nawet nie ujrzala wymarzonej coreczki, obie zginely a teraz pozostawiona kilkumiesieczna sierotka.
ahh dlugo mnie nie ma w wakacje na forum, rok temu Pati teraz Ona. co za chory swiat, dziecia matki zabiera
 
widze tygrynko ze juz wkleiłaś link do księgi kondolencyjnej,ja właśnie weszłam na forum zeby to zrobić ale widze ze już wszystko jest.

dziewczyny powiedzcie same jakie to nasze życie jest kruche ,nieznamy dnia ani godziny nasze serce nagle przestaje bić i nas już nie ma,,,boshe jak cieżko mi sobie wyobrazić co czuje rodzina,jak mała Anielka bedzie tęsknić za swoją mamą ze już jej nigdy nie ujrzy,siedze i wyje jest to takie przykre i niesprawiedliwe
 
wniosek tez jest taki ,ze rok bycia matka jest wart wszystkiego:zawstydzona/y:20,30lat zycia.
wlasnie ucalowalam tego swojego zakatarzonego niejadka. wywalila na mnie zupe pomidorowa, oplula malinkami, zwymiotowala...:no:
wygladam starsznie, w inym przyapdku mialabym niezlego fula a jednak przez ta tragedie poczulam sie niewiarygodna szczesciara:tak:obrzygana szczesciara
 
Normalnie w szoku jestem... rzeczywiście Skrzat910 pisała kiedyś, że zdecydowała się na ciążę mimo choroby: toczenia ?układowego? chociaż było to dla niej ogromne ryzyko.
Po prostu nie wiem co napisać.
 
reklama
Do góry