reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna-ja rodzilam Besia w PL,to musialam powiedzic ze chce rodzinny porod(bo byly oddzielne sale do tego) i zaplacic chyba 200zl ...

A co do farbowania to bardzo bym chciala bo odrosty mam straszne ale boje sie i chyba sie wstrzymam...
 
reklama
Ja mieszkam w NRW niedaleko Dortmundu. A ty?

Masz racje ja juz tez nic nie czytam - koniec i kropka.

A mi fryzjerka powiedziala , ze wrecz odwrotnie rozjasniac wolno, bo przeciez amoniak uzywa sie tez jako spulchniacz do ciastek on szybko wietrzeje. Nie wolno natomiast bardzo ciemnych farb ze wzledu na zawartosc olowiu i metali ciezkich , ktore maja szkodliwy wplyw na plod.

no to jest tak jak z lekarzami co lekarz to inna teoria,tak samo jak u fryzjerów.
ja ufam swoim fryzjerkom.
Dorotka masz racje najważniejsze zeby w ciazy sie dobrze czuć, także nie można sobie wszystkiego odmawiac,ja w poprzedniej ciązy tez farbowałam włosy i wszystko było oki,z kolei teraz jak nakładałam farbe to juz nie wyszedł tak głeboki kolor jak powinien
 
Witam weekendowo:)
uff teraz kilka dni wolnych (zalegly urlop), więc będę częściej zaglądać, bo tak w tygodniu pracującym to pobudka o 6.30, powrót z pracy ok. 18.00, synka zabawić, wykąpać, nakarmić, ululać i sama padam na pyszczek.
Wczoraj byłam na usg genetycznym i nasz Maluszek ma się wyśmienicie, mierzy 78,3 mm, wszystkie markery prawidłowe (kość nosowa jest, przezierność 2 mm, kąt między kośćmi nosową i czołową prawidłowy, przepływy ok). Pani doktor pochwaliła, że idealnie się ustawiał do badania... Fikał też słodko i ssał kciuk, no i chyba vędzie drugi chłopczyk (wyraźnie stercząca wypustka), ale mamy się nie nastawiać, bo na tym etapie dziewczynki mają takie same wypustki tylko trochę pod mniejszym kątem, więc na razie to tylko przypuszczenia.
mam filmik i zdjęcia - potem coś wrzucę na odpowiedni wątek.
hmmm my o ciąży powiedzieliśmy parze znajomych i ja w pracy, rodzina nie wie jeszcze aczkolwiek robimy im niespodziankę-mamy stronkę, gdzie opisywaliśmy i wklejaliśmy zdjęcia naszego Dominika od momentu zajścia w ciążę i I usg i teraz mając już zdjęcia drugiego malca strona została przerobiona i wchodząc suprise - do wyboru Dominik i dzidzia (z plakietką "nowość"). Wszyscy z rodziny często odwiedzają stronkę, więc teraz czekamy na telefony z gratulacjami, hihi
 
A mi fryzjerka powiedziala , ze wrecz odwrotnie rozjasniac wolno, bo przeciez amoniak uzywa sie tez jako spulchniacz do ciastek on szybko wietrzeje. Nie wolno natomiast bardzo ciemnych farb ze wzledu na zawartosc olowiu i metali ciezkich , ktore maja szkodliwy wplyw na plod.


czy to znaczy że jak ja farbuję na czarno to nie mogę jakoś tak za tydzień se ufarbować? :szok:
Jezu ja juz mam taki odrost że aż wstyd :wściekła/y::wściekła/y:
no ja se zjadłam wielka pizze ale na dwa razy :szok: mniam a kiedys jadłam góra 3 kawałki :-):-)

mam jeszcze pytanko powie mi któraś z mamusi czy witaminy dla ciężarnych bierze się tylko w czasie jedzenia albo odrazu po??????? ja biorę falvit mama i tam tak pisze dawkowanie i jestem trochę zła bo rano muszę na czczo brać tabletki na tarczyce i żelazo i potem jak już zjem to często zapominam o witaminie i biorę po czasie :no:
 
Witam weekendowo:)
uff teraz kilka dni wolnych (zalegly urlop), więc będę częściej zaglądać, bo tak w tygodniu pracującym to pobudka o 6.30, powrót z pracy ok. 18.00, synka zabawić, wykąpać, nakarmić, ululać i sama padam na pyszczek.
Wczoraj byłam na usg genetycznym i nasz Maluszek ma się wyśmienicie, mierzy 78,3 mm, wszystkie markery prawidłowe (kość nosowa jest, przezierność 2 mm, kąt między kośćmi nosową i czołową prawidłowy, przepływy ok). Pani doktor pochwaliła, że idealnie się ustawiał do badania... Fikał też słodko i ssał kciuk, no i chyba vędzie drugi chłopczyk (wyraźnie stercząca wypustka), ale mamy się nie nastawiać, bo na tym etapie dziewczynki mają takie same wypustki tylko trochę pod mniejszym kątem, więc na razie to tylko przypuszczenia.
mam filmik i zdjęcia - potem coś wrzucę na odpowiedni wątek.
hmmm my o ciąży powiedzieliśmy parze znajomych i ja w pracy, rodzina nie wie jeszcze aczkolwiek robimy im niespodziankę-mamy stronkę, gdzie opisywaliśmy i wklejaliśmy zdjęcia naszego Dominika od momentu zajścia w ciążę i I usg i teraz mając już zdjęcia drugiego malca strona została przerobiona i wchodząc suprise - do wyboru Dominik i dzidzia (z plakietką "nowość"). Wszyscy z rodziny często odwiedzają stronkę, więc teraz czekamy na telefony z gratulacjami, hihi

Aguniaa
gratuluje udaniej wizyty!!!:tak::-D:-) super ze maluszek zdrów mne tez uspokolo to baanie u mnie prawdopodobna córeczka(wypustka wyraznie w dół) ale tez mi lekarz nie kazal sie za bardzo nastawiac bo to róźnie bywa tak czy siak ciesze sie ze zdrowo rosnie :-D:laugh2: pozdrawiam...........
 
reklama
OJ ja też bym sobie arbuzika zjadła:tak:
ale póki co musze sie nacieszyc winogronkiem i pomarańczem:-D
dziewczyny ile wam przybyło kg?
bo mi już 2,5:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Do góry