reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dzięki za info o blenderze:tak: Też muszę kupić bo mój stary blender już wywalił kopyta działa tylko ta czesc z nożami do mielenia mięsa.

Obie z Julka dostałysmy dzisiaj po 2 bukiety kwiatów od P. i od mojego taty, aaaa i jeszcze na spacerku , w sklepie od miłego pana, który rozdawał kobietkom tulipany, Julka całą drogę go miętoliła przez rękawiczki ledwo tulipanek z życie uszedł :-D:sorry2::happy:
Teraz zjadam prezencik czyli Rafaello, mniammm :)
Julcia dzisiaj biedna, brak apetytu i marudzenie, oj bolą te zeby, ciekawe ktory nastpeny, i rzeczywiscie uslyszalam od mamy , ze pupcia moze sie odparzac podcza zabkowania, u nas to pierwszy raz, chociaz glowy nie damy, ze to odparzenie, bo to takie zlane krosteczki na pipulce, i sa juz bledsze po dzisiejszych zabiegach , waszych poradach, jednak nie zeszlo, jutro pediatra.

Gaja, to sie nie dziwie, zacznij sie rozgladac za inna praca, bo to czysty wyzysk. Zmiany czasem sa bolesne, ale potem...oj warto :) Ja takich radykalnych zmian dokonalam dopiero w wieku 36 lat, doslownie zycie do gory nogami, takze praca, rozstanie z mężem i potem jak w dominie sie juz toczy.Istota zycia sa zmiany:happy:Popieram ! :) Chyba Słodka pisała, ze warto po stokroć warto.
Julka dzisiaj nauczyla sie mowic "baba" Oczywiscie babcia wniebowzięta, bo stalo sie to podczas jej odwiedzin dzisiaj z dziadkiem, powtarzala to slowo jak zaczarowana, mam nadzieje ze nie zapomni do jutra ;)

Dobrej nocy!
P.S Wiosna coraz bliżej :):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane!!
Spóżnione życzenia najlepszego !!!! Ja się ogarnąć nie mogę!! Jutro już do pracy!!:szok: jestem przerazona ,spać nie mogę!! A dziś do lekarza z młodymi, ciekawe co powie na tą wysypkę u Darii?? Ja wczoraj byłam u ginka i na szczęście wszystko oki, śluzuwka macicy odbudowana, płynu brak, jest tylko jakiś mały torbielik ale niby niegrożny:happy2:następna wizyta za pół roku!
jeden plus że troszkę schudłam i w coś tam się zmieszczę do tej roboty chociaż i tak nie wiem co mam na siebie wcisnąć! wczoraj widziałam nawet fajną sukienkę niedrogą ale na mnie nie leżała dobrze:-(a jak coś leży dobrze to mnie na to nie stać!!!
ojjj Blanka mi marudzi!!! uciekam!! miłego dnia!
 
Witam!

Trochę nie pisałam, ale czytałam na bieżąco! Znów jestem strasznie zaganiana. I Franuś włączył program pt. marudzenie. Może też tam gdzieś ząbki się przebijają?

JUPI przytyłam :-D Jeszcze 2 kg i będzie ok. Niedowaga po karmieniu zniknie.

A tak w ogóle to dzień dobry :)

Też bym tak chciała wiwatować z powodu nowych kg! Niestety mam odwrotnie - muszę zrzucić, a nie mogę, bo jak karmię, to strasznie mi się chce jeść.:-(

Mój to musi się wykazać podwójnie. Mam imieniny i dzień kobiet.

Wszystkiego najlepszego! Spóźnione, ale szczere życzenia!

Hej kochane!!
Spóżnione życzenia najlepszego !!!! Ja się ogarnąć nie mogę!! Jutro już do pracy!!:szok: jestem przerazona ,spać nie mogę!! A dziś do lekarza z młodymi, ciekawe co powie na tą wysypkę u Darii?? Ja wczoraj byłam u ginka i na szczęście wszystko oki, śluzuwka macicy odbudowana, płynu brak, jest tylko jakiś mały torbielik ale niby niegrożny:happy2:następna wizyta za pół roku!
jeden plus że troszkę schudłam i w coś tam się zmieszczę do tej roboty chociaż i tak nie wiem co mam na siebie wcisnąć! wczoraj widziałam nawet fajną sukienkę niedrogą ale na mnie nie leżała dobrze:-(a jak coś leży dobrze to mnie na to nie stać!!!
ojjj Blanka mi marudzi!!! uciekam!! miłego dnia!

Gratuluję udanej wizyty! Na pocieszenie, to też w nic, oprócz jednych spodni się nie wciskam!:baffled:

Beniaminko - gratki kolejnego ząbka dla Julki. A na odparzenia spróbuj maść homeopatyczną - homeoplasmine
Boiron Homeoplasmine, maść antyseptyczna, 18 g - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
 
Beniu brawo dla JULCI - zdolna z niej dziewczynka :)))

Wstretna ojjj domyslam sie jak Ci dziś ciężko... mi został miesiąc i tez wracam :(((( życie,,, ale zobaczysz ze nie taki diabeł straszny i gratki zrzuconych kilogramów :)))))

Dawno nie pisałam ale chyba mnie jeszcze pamiętacie ;)
 
witam!

Malpko - ja w poniedzailek tez do pracy...coraz nas wiecej!buuuuuuuuuuuuuuu..................ale dobrze, ze pomyslne wiesci u lekrza:)
 
Dziewczyny!

Mam wielką prośbę!
Jeśli nie sprawi wam to kłopotu - oddajcie głos na rysunek mojej Tosi. To tak tylko dla jej frajdy, nic z tego mieć nie będziemy. Pierwszy raz zamieściła swoje dzieło na necie, a teraz ca 5 min, zagląda i sprawdza ile już ma głosów i jaka ocena. Zabawne:happy2: Ale to jest tylko dziecko i dla niej ta liczba głosów jest bardzo ważna, więc jeżeli możecie- kliknijcie - będę bardzo wdzięczna!:tak:
http://dzieci.wp.pl/phid,29062,title,chiny,rysunek.html
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny!

Mam wielką prośbę!
Jeśli nie sprawi wam to kłopotu - oddajcie głos na rysunek mojej Tosi. To tak tylko dla jej frajdy, nic z tego mieć nie będziemy. Pierwszy raz zamieściła swoje dzieło na necie, a teraz ca 5 min, zagląda i sprawdza ile już ma głosów i jaka ocena. Zabawne:happy2: Ale to jest tylko dziecko i dla niej ta liczba głosów jest bardzo ważna, więc jeżeli możecie- kliknijcie - będę bardzo wdzięczna!:tak:
chiny - antosia 8 lat - Galeria waszych rysunków - Serwis Dzieci - zabawa, gry, edukacja - WP.PL

Głos oddany! :)
 
Hej

Ja wczoraj dostałam od małza perfumy (oczywiscie kupione przez moja sis) i czekoladki od szwagrow. Wieczorkiem wszyscy sie do nas zjechali, dzieciaki poprzebierane, bo to w koncu ostatki. Smiechu było, ze hej. A teraz leza te czekolady i kusza:tak::-p

Ritka
głos oddany - rysunek super:tak:. A swoja droga Antek tez ostatnio marudek sie zrobił, wieczorami padam dosłownie, czasami to sił brak na wziecie prysznica:szok:

Beniaminka a moze od goscia co zapowiada w ddtvn pogode dostałyscie po kwiatuszku, bo wczoraj latał z tulipanami po jakims miescie;-):-D. U nas na czasie beee, buuu, a wczoraj wymskneło mu sie ma ma. Ale jak by baba było, to babcia byłaby wniebowzieta.


malpko powodzenia jutro. I masz racje, zawsze co drozsze to lepiej sie podoba i lepiej lezy:dry:

asiek,a gdzie Ty sie podziewasz kobitko

k8sad u nas tez cos dzionek zaczyna sie zmieniac. Jak wczesniej zasypiał przed południem na 2 godzinki, to teraz niecała godzinka i juz oczy jak 5 zloty. Pobawi sie troche i maruda sie robi bo niewyspany.:confused:


Chyba tez skusze sie na ten blender z Biedronki. Tylko, ze zanim ja wybiore sie na zakupy, to pewnie juz inna oferta bedzie:baffled:

My dzisiaj w domku sie kisimy bo wieje jak cholera:wściekła/y:
 
reklama
Do góry