reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam!

Ogromnie dziękuję za wszystkie głosy
oddane na Chinkę!:-) Dziecko mega szczęśliwe! A to oczywiście dzięki wam - moje drogie!:tak::tak::tak:

Ropucha - pewnie jesteś już na lotnisku, ale życzę spokojnej podróży!

Ja też nie wstydziłabym się karmić piersią! A o takich chustach do karmienia nie słyszałam. Jak one wyglądają?

Alcia - dzielny twój Filipek! Spisał się na medal!!!!

Dzien dobry :)


Ritko, głosowałam znowu wczoraj, no, no już się tych głosow sporo zebrało, a Tosia ma talent! Takie dorosłe już w wyrazie te rysunki, ja sama bym tak ładnie nie rysowała. Zdolniacha! :D
Detę Gersona poznałam już kilka lat temu, jak chorował mój tato ( nowotwór) oczywiście nie dał się przekonać do niej, ale zwróciłam na nią uwagę i przyznam, że ja sama na tekiej diecie mogłabym być, uwielbiam soki...tyle że nie mam takiej sokowirówki na prasę, a to chyba jest istotne.
Milego dnia!!! :-)

Beniaminko - dobrze, że z pupcią już lepiej! Wietrzenie to nadal najlepsze lekarstwo! Co do diety Gersona, to wydaje mi się, że warto by było przynajmniej zapożyczyć picie soków. Aha, w Polsce chyba coś podobnego próbuje robić dr Dąbrowska. Słyszałam, że są nawet takie ośrodki, gdzie ta dr leczy niektóre dolegliwości za pomocą diety.

Wstrętna Małpeczko - tak bardzo ci współczuję! Mnie też czeka powrót do pracy, co prawda wzięłam sobie miesiąc wychowawczego, bo nie miałby kto zostać z małym. Ale na pewno też to mocno będę przeżywać. Trzymam kciuki, aby wszystko się dobrze ułożyło!!!!

mb1 - po wprowadzeniu pokarmów stałych kupa zrobiła się bardziej twarda, lepiąca się do pupy i przeważnie koloru jedzenia z dnia poprzedniego. Po marchwi bardziej żółta, po brokułach i szpinaku - zielonkawa.


Co do jabłuszka, to dziś spróbowałam dać surowe tarte. Małemu bardzo smakowało!
 
Ostatnia edycja:
Witam
ja już 3 tyg w pracy powiem wam że zal mi było małego zostawić bo praca w du*** godz. 9-17 w domku jestem ok 18 ale teraz dostrzegam tez dobre strony tego więcej kasy, bardziej widzę postępy mojego synka i jak któraś pisała bardziej się cieszę jak go widzę wykorzystuję wtedy każdą sekundkę pobytu z maluszkiem do maksimum może to trochę egoistycznie brzmi ale nie żałuję powrotu do pracy Ł nawet zauważył że jestem bardziej szczęśliwa częściej się uśmiecham itp. i jeszcze jedna dobra strona Ł wreszcie dostrzegł że zajmowanie się maluszkiem nie zawsze jest takie lekkie i przyjemne bo gdy marudzi nieźle trzeba sie natrudzić bo go uspokoić zabawić itd. są też minusy powrotu do pracy które zna każda z mam więc bez sensu się rozpisywać. zaklimatyzujesz się Małpko a jak nie to tak jak dziewczyny piszą na 3/4 lub 1/2 etatu idź poza tym współczuje atmosfery w pracy i szefostwa.
i życzę każdej mamie takiego pracodawcy jak mój, sam ma 2 dzieci więc wie jak to jest, że jest się czasem mniej wydajnym pracownikiem oraz czasem niedyspozycyjnym..
poza tym mały świetnie się rozwija walczymy z katarkiem 3 dzień

Mb kupka zmieniała się u nas po każdym posiłku w zależności co zjadł to konsystencja i kolorek inny.
Beniu dla 11 latka dla chłopca może jakąś książkę, albo coś z ulubioną postacią , jak dziewczynka to może jakiś błyszczyk ,perfum , koraliki bransoletkę:)kochana mam do ciebie pytanie bo ty chyba w radiologi pracujesz dostałam zdjęcie kręgosłupa z opisem tylko nie bardzo kumam o co chodzi mogła byś pomóc??
Haufraus KasikN kochane ja bez mojego synka najdłużej poza domem byłam 2 godz.dopóki do pracy nie poszłam więc wiem jak się czujecie...

więcej nie pamiętam odezwę się za jakiś czas znowu :)
 
Witam dziewczyny:tak:
i znowu mam zaległości ponieważ u nas ząbkowania ciąg dalszy wiec i czasu brak,mała bardzo kapryśna i marudna a i do tego nocki nieprzespane:zawstydzona/y:jesnym zdaniem jestem wykończona:baffled:ale na szczescie wychodzą jeszczeich nie widać ale już słychać,wiec mam nadzieje ze już teraz szybko pójdzie i mamuśka bedzie mogła odetchnąć:tak:
przepraszam ze tak tylko o sobie ale dopiero wieczorakiem zaczne nadrabiać zaległości
 
czesc Dziewczyny
Jestem mama wrzesniowego Bobasa, bedac w ciazy kilka razy udzielalam sie na forum, pozniej zaprzestalam, ale w miare regularnie Was podczytuje, wykorzystuje Wasze cenne rady :) Przejde do rzeczy: nie wiecie co sie dzieje z madziunka90210 ?? Miala mi zrobic czapeczke dla mojego synka, w poniedzialek zrobilam przelew na jej konto i od tego czasu cisza, nie odpisuje na moje maile... Nie chcialabym wyciagac zbyt pochopnych wnioskow, ale... wiadomo co nasuwa sie na mysl... Mam nadzieje ze sie myle...
Pozdrawiam Was i Wasze szkraby :*
 
czesc Dziewczyny
Jestem mama wrzesniowego Bobasa, bedac w ciazy kilka razy udzielalam sie na forum, pozniej zaprzestalam, ale w miare regularnie Was podczytuje, wykorzystuje Wasze cenne rady :) Przejde do rzeczy: nie wiecie co sie dzieje z madziunka90210 ?? Miala mi zrobic czapeczke dla mojego synka, w poniedzialek zrobilam przelew na jej konto i od tego czasu cisza, nie odpisuje na moje maile... Nie chcialabym wyciagac zbyt pochopnych wnioskow, ale... wiadomo co nasuwa sie na mysl... Mam nadzieje ze sie myle...
Pozdrawiam Was i Wasze szkraby :*

Nie podtrzymuję z Madziunką bliższych kontaktów. U nas na forum jej dawno nie było - z tydzień. Może coś się dzieje z dzieckiem, a może się rozchorowała. Myślę, że nie powinnaś wyciągać pochopnych wniosków. Na pewno Madziunka się odezwie!

Karolina - współczuję! Ja ostatnio też mam w domu okropnego marudka. Już jestem wykończona! Może to też wina zębów?
 
Mam taka nadzieje ze sie odezwie, moze ma jakis problem z dostepem do internetu, bo choroby nie zycze. Jakby ktoras z Was cos wiedziala to z gory dziekuje za informacje :)
 
reklama
Bardzo Wam dziękuję za ciekawe pomysły na prezenty , mniej wiecej mam juz zakreslona wizje, co kupic, rankiem jedziemy na zakupy, dzisiaj byla tylko Biedronka wózkiem i kupilam te ładne bodziaki i malakser Brauna :)
Ritko, dziękuję za info, nie mialam pojecia ze sa juz osrodki leczenia metoda Gersona, dobrze wiedziec :tak:
Ksiulka, wyślij mi na priva opis badania :tak: Jak dobrez, ze juz jestes spokojniejsza pracując, ze wszystko dobrze sie ukłąda :)
Alcia, ale fajny wynalazek, przypomina mi fartuszek kuchenny, zastanawiam sie czy Julka chcialaby pod tym jeść, ale można samemu cos takiego uszyc , ja zakrywam sie zawsze chustą, ktora i tak nosze zimą, ale tak calkiem nie zakrywa i troche z tym klopotu.

Wiem, ze kilka dziewczyn otrzymalo juz czapeczki od Madziunki i sobie chwaliły, moze ma problem z netem, mnie sie juz tak zdarzylo i nie moglam nawet wplat porobic w banku, czasami siła wyższa.
Dobrej nocy :)
 
Do góry