reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Zgadnij z kto? Zgadnij skąd?
Życzę Ci wesołych świąt!
Nie myśl sobie, że to bajka,
Życzę Ci smacznego jajka
Niech tradycja wodę leje,
Bo zajączek znów szaleje!

 
Hej dziewczyny :)
my juz w Białymstoku. Podroz trwala 9 h i troche nam dala w kosc bo Maja sie zloscila ze musi tak dlugo w foteliku jechac. Oczywiscie robilismy przerwy ale wiadomo ze jej to nie wystarczylo. Ale najwazniejsze ze szczesliwie dojechalismy:)
Zycze wszystkim zdrowych i pogodnych Swiat Wielkanocnych:)
 
Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i
wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja! :)
 
Ja nawet życzeń nie złożyłam świątecznych, więc późno ale składam :) Wesołych i radosnych Świąt i pogody ducha na dalsze dni :)

A my mamy już dziś drugiego zębola :)
Wczoraj prawie cały dzień poza domem. Dziś byliśmy też trochę u babci i dwóch prababć :) Olek padł i śpi razem z tatą :) przez te zęby strasznie marudna. Dopiero jak wyjdzie to się uspakaja na jeden dzień a później znowu. Dentinox już się kończy ;p
 
reklama
Hej nie pisałam bo nie miałam neta... Wszystkim chciała życzyć Wesołych Świąt Wielkiej Nocy i mokrego śmingusa dyngusa:-) trochę spóźnione ale prosto z serduszka;-)

Co do Kacperka to od kilku dni miałam z nim masakrę budził się w nocy marudził w dzień a wczoraj to już przeszedł samego siebie cały dzień płakał a w nocy na dodatek dostał gorączki i ten okropny katar blee.. dziś jest trochę lepiej katar jest ale mniejszy no i temp. trochę podwyższona może w końcu zęby mu wyjdą..

Dziewczyny jaka jest prawidłowa temperatura u niemowlaka??
 
Ostatnia edycja:
Do góry