reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
dziewczyny kiedy najwcześniej mogę wykonać test ciążowy??

Zawsze piszą że najwcześniej w dniu spodziewanego okresu, ale jeśli masz ppodejrzenia spróbuj już wcześniej.

Ja testowałam dzień po terminie i na teście z rossmanna wyszły mi odrazu 2 krechy, a na pre-teście dopiero po chwili.


Teraz zastanawiam się czy iść na bete czy odrazu do lekarza?
 
ja zrobiłam test dzień po spodziewanej @ i wyszły mi dwie kreski tz druga troche jasniejsza ale widoczna. Test z rossmana za 9zł :)
dziś bede powtarzała ale czekam aż apteke u nas otworzą.

Pozdrawiam!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie :)

Na wstępie GRATULUJĘ DWÓCH KRESECZEK!!

Ja test zrobiłam dziś rano, @ miała przyjść z sobotę :) wyszedł pozytywnie, ale bardzo bardzo słabo widoczna kreseczka jest :) ale... Najważniejsze, ze jest :))
Pozdrawiam ciepło!! :)
 
Hej!

Ja robiłam dokładnie w dzień spodziewanej @, bo od kilku dni i tak "wiedziałam", że jestem w ciąży. Dwie krechy były bardzo wyraźne, a test kupiłam w tesco, ich produkt.
 
reklama
dziewczyny okres mam dostać za tydzień we wtorek, u mnie to było tak że byłam na usg kontrolnym bo długo miałam miesiączkę i na własną rękę wzięłam CYCLONAMINE na zatrzymanie okresu, to był 12 dc, lekarz robiący USG stwierdził że powinnam następnego dnia zrobić z męzem dzidzię i jeśli chcemy to napewno powinno się udać, hehe nie planowałam tego ale zaryzykowałam, no i czekam... lekarz wykonujący USg jest świetnym genetykiem w moim województwie jest najlepszy więc może się nie pomylił, i będzie drugi synek :-D
 
Do góry