reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Włąśnie rozmawiałam z lekarzem, powiedział mi, że mam czekać do rana, rano powtorzyc test - a jesli bole sie nasila nie do wytrzymania, to wtedy do szpitala sie udac.
powiedzialam mu, ze krwawienie jest inne, bo od razu takie obfite i czerwone a nei jak zawsze plamienie na poczatku i jakies skrzepki - odpowiedzial, ze tak sie zdarza ze krwawienia moga byc rozne... no i nic nie powiedzial na to, ze mialam objawy takie jak siusiu czeste i bolace sutki....

Najgorsze jest to, ze my w calym tym przyplywie radosci nie przyjmowalismy innej opcji, oglosilismy to juz wszedzie choc ja nei chcialam za wczesnie.. ale nie dalo sie.. kurcze suwaczek sobie juz nawet zrobilam :(:(:(

Nie bede Wam tu zamieszania robiła, zrobie rano jeszcze jeden test, jak zalecił lekarz i dam Wam znać justo czy z Wami zostaję czy nie.

Buziaczki dla Was.
 
reklama
Kali Kochana trzymamy kciuki mocno!! może to przez tą chorobę osłabiony organizm po prostu i stąd to krwawienie... melduj się rano koniecznie co i jak!!
 
Kali a jakimi testami robiłaś? jaka firma i czułość?
ja wprawiona jestem w testach i nie jeden robiłam (wkońcu o córkę się 2 lata starałam) i wiem że są testy które fałszują wyniki
albo druga kwestia to doszło do ciąży biochemicznej...doszło do zapłodnienia ale nie zagnieździło się jak trzeba i stad to krwawienie,wiesz nie pisze tego żeby cię zdenerwować albo zniechecić ale tak mi to wygląda...daj nam znać jak teścik
 
witam was:)
dziś testowałam i ujrzałam 2 kreseczki mam nadzieje że za dwa dni jak powtórzę test nadal będą i nieco ciemniejsze:)

Gratuluję wam wszystkim!
pozdrawiam

p.s. ostatnia @ 5 grudnia
 
kali ja myślę ze testy ciążowe się nie mylą, na 99% jeśli były 2 kreseczki to jestes w ciąży, udaj się do lekarza, krwawienie może byc przez chorobę lepiej żeby lekarz cię zbadał i w razie czego przepisał leki na powstrzymanie krwawienia
 
reklama
Do góry