reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

No jasne, zostań jeśli masz ochotę ;] kilka dni różnicy nie robi, a powiesz nam najszybciej jak było :D Albo na dwa fronty możesz jechac :D

Hihi... mnie już choroba przechodzi, ale nie wychodze nigdzie by nie wróciła, bo już mi się leki kończą... muszę być zdrowa -już nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla dzidzi!!

Dziuba - przecież my się już uzewnętrzniałyśmy na początku :p To jaka tam pierwsza :D
 
reklama
Karola, faktycznie wychodzi sierpień!! ehh, będziesz miała szybciej z głowy :-D ale jak Ci tu dobrze to zostań :-D

dziewczyny - tak żebyśmy wiedziały co nieco o sobie... czym się zajmujecie na co dzień? gdzie mieszkacie?

ja jako pierwsza mogę się obnażyć - jestem nauczycielem wczesnej edukacji, pracuję w szkole. Mieszkamy w Gdańsku, o Martynce już wiecie :-D

narzie zostaje :-)
ja pracuje w banku, mieszkam w Gdyni
 
karola - oo jak miło, już na wstępie ktoś z Trójmista :-D

kali - no teraz jak zaczęłam czytać od początku to zauważyłam :zawstydzona/y: :-D
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie.
Ja w sylwestra zobaczyłam 2 kreseczki :) była to dla nas mega niespodzianka na nowy rok.
Jakoś jeszcze nie do końca mogę w to uwierzyć ale powoli to do mnie dociera.
Termin mi wypada na około 8 września. Mam nadzieje że wszystko będzie ok. To moja pierwsza ciąża.
Jestem z wroclawia i mam 26 lat.

Pozdrawiam
 
ja nie pracuję ,siedzę w domku z córeczką no i nie zanosi się w najbliższym czasie bym zaczęła pracować chyba że swój biznes wypali,ale to narazie nie myśle bo mamy inne sprawy na głowie (remont wiekszego mieszkania)
obecnie studiuje na 1 roku administracje społeczną (lepiej późno niż wcale)
lubię babrać się w papierkach więc ten kierunek mnie bardzo interesuje,ale jak narazie to same nudy bo w I semestrze wykłady z przedmiotów nie mających nic wspólnego z administracją(filozofia,socjologia,pscyhologia,zarządzanie itp..)
 
Cześć Dziewczęta :)

Sawi polemizowałabym z Tobą, że psychologia to nudy ;) Ja skończyłam ten właśnie kierunek :)

A poza tym to też na razie siedzę w domku z Niutkiem i jeszcze nie myślę o podjęciu się pracy. A już zwłaszcza teraz, kiedy w brzuchu rośnie mi kolejna fasolka.

Mam do Was pytanko: czy macie już jakieś ciążowe dolegliwości?

U mnie wszystko zaczęło się od 3-dniowej zgagi. W Nowy Rok zrobiłam test i okazało się, że moje wcześniejsze przypuszczenia były słuszne i jestem w ciąży :) A teraz to mi ciągle gorąco, szybko się męczę i sapię jak stara lokomotywa po zrobieniu kilku kroków...
 
ja jestem po pedagogice społecznej, miałam też psychologię i rozwojową, i społeczną i parę innych, super sprawa jak dla mnie!!
tusienka - ja na razie tylko chodzę i sikam, normalnie co chwilę, ale też może dlatego że dużo piję, natomiast u mnie jest tak że jestem strasznie głodna ciągle, zjem 3-4 kęsy i mam dosyć :baffled: no i (ponieważ często kontroluję swoją wagę), od początku ciąży dwa kilo na plusie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć Dziewczyny.

Mam na imię Kasia,mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża :-),wkońcu się udało :tak:. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i już nie możemy się doczekać:-). Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Za tydzień idę do lekarza.
Obecnie mieszkam w Irlandii,a pochodzę z Kaszub.

Pzdrawiam wszystkie Mamusie :-D
 
Ja też nie pracuję, ale zamierzam poszukac sobie jakiegoś zajęcia, zaraz po przeprowadzce. Mam nadzieję, że znajdę coś ,bo znając siebie, to bede ciągle chora i wiecznie mi coś będzie dolegało jeśli w domu tak będę siedziała :D

Ja z objawów tez mam tylko sikanie co chwile... w dzień conajmniej co godzine, a wieczorem co 15 min, do furii mnie to doprowadza :D
 
reklama
Ahh i witam kolejne szczęśliwe mamusie :) GRATULUJE

Kasia24M - ja też jestem w Irlandii ale za kilka dni wyprowadzam siędo Londynu :)
 
Do góry