reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ja mam na imię Marta i mam 27 lat. Jestem z Torunia, ale obecnie mieszkam w Irlandii Północnej. W czerwcu 2009 roku urodziłam swoje pierwsze dzieciątko - Beniamisia. A teraz zapragnęliśmy z mężem drugiego bobaska, no i dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki. Udało nam się bardzo szybko, bo już w drugim cyklu :)
 
reklama
Ja dzwoniłam do bardzo dobrego ginekologa (mojego w polsce) i on od razu powiedział mi, ze kazde przeziębienie, które trwa tak długo czy tez inna grypa jest bardziej niebezpieczne dla wczesnej ciąży niż odpowiedni antybiotyk... natychmiast kazał mi go zażyć... a jeśli chodzi o moją gorączkę to kazał mi ją zbić.... czytałam też, że temperatura u kobiety w ciąży nie może przekroczyć 38,5, nie wolno do tego dopuścić... ja w każdym razie czuję się już lepiej, ale nadal mam katar, ból gardła i głowa mnie pobolewa :/ nie mam już dreszczy i zimnych potów (co godzinę musiałam się przebierać bo byłam cała mokra).

Sawi nie znam się za bardzo na tym wszystkim (to moja pierwsza ciąża i ku memu zdziwieniu udało nam się zajść za pierwszym razem) mam natomiast dużo strachu o to, by wszystko było w porzadku... Ty jak piszesz, to jesteś już po przejsciach i masz doświadczenie... cieszę się, że marzenia się Tobie spełniają i co do tego GINA to chyba najlepiej go zmienić :/ Co do leków to wydaje mi się, ze można wziąść jeśli jest już to naprawdę konieczne.... najlepiej by lekarz stwierdził a nie Pani w aptece....

Ja jeszcze nie byłam u gina, póki co zrobiłam tylko testy... do lekarza zamierzam się udać za jakiś tydzień jak już się przeprowadzę....

Pozdrawiam Wszystkie ciężarówki i zdrówka życzę... I DOSIEGO ROKU - aby ten rok był spełnieniem naszych marzeń :)

aha... co do objawów ciążowych to wydaje mi się, że mi hormony już udeżają bo ostatnio płaczę z byle powodu... no i siusiu biegam co 15 min. męczące to strasznie....
 
Zapomniałam;] Mam na imię Kasia i mam 31lat... najwyższa pora na ten krok :) Wszystkie już z drugim dzidziusiem jak czytam :) Ja to bym chciała od razu bliźniaki hihi ale marne szanse, bo ani u mnie, ani u męża takich przypadków w rodzinie nie ma :/
 
Kali też w pierwszej ciąży chciałam bliźniaki, ale jak już Niutek był na świecie, to cieszyłam się, że mam tylko jedno dziecko. I nadmienię tylko, że do bardzo uciążliwych dzieci to mój Synek nie należał. Tak czy inaczej - jedno na początek to i tak duuuużo ;)
 
Serdecznie witam! Ja po dzisiejszym pozytywnym teście także dołączam do grona wrześniowych mam (termin na 10.09.2011r.). Mam na imię Dorota lat 28 ze Śląska i to będzie moja pierwsza pociecha. :)
 
tusienka - hehe domyślam, się, moja siostra mówi mi to samo ;]

dosia - witam serdecznie i moje gratulacje!!! Wedle moich obliczeń termin mam na 11 września , ale zobacze co mi lekarz powie :) aha i tez ze śląska pochodzę ;]
 
Witam sie i ja i gratuluje nowym mamusia i zycze wszytskiego dobrego w Nowym Roku :)
Mam na imie Kasia lat 31 :) i jest to nasza pierwsza dzidzia :) wiec wasze rady mam które juz sa po raz drugi w ciazy napewno sie przydadzą . Ja jesli chodzi o przeziebienie stosuje woda z cytryna i miodem jak narazie mnie nie zawodzi a na kaszel polecam syrop z cebuli :)
Według kalkulatora bb teramin mam na 2 wrzesnia .
 
to i ja się witam noworocznie,
kochane dziewczyny, dla nas wszystkich ten rok będzie wyjątkowy (wiadomo dlaczego); niech się spełniają nasze marzenia i niech nasze dzidzie rosną zdrowo! Moja Martynia zażyczyła sobie siostrzyczkę, wiec mam taką cichutką nadzieję...
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamy
Mam na imię Dorota i mam 26lat. jeszcze klika dni temu cała rodzina przy łamaniu się opłatkiem zyczyła nam powiększenia rodziny... i proszę jak znalazł - pojawiły się dwie kreseczki hihi. Tak sobie liczymy z mężem, że będzie to wrześniowe maleństwo. Jutro wybieram się do gin-a i mam nadzieję że potwierdzi nasze przypuszczenia. To będzie nasz pierwszy bobasek, jeszcze nigdy nie zmieniłam żadnej pieluszki i jestem całkiem zielona w tych tematach.

Gratuluję wszystkim przyszłym Mamom i tym które mogą już tulić swoje Pociechy !!!
Razem z Wami na pewno będzie łatwiej i milej...
 
reklama
witaj Dorotko, daj znać jutro jak tam u gina! ja się wybiorę chyba za jakieś 2-3tyg, chyba że coś wcześniej będzie się działo niepokojącego. To moja druga ciąża więc podchodze do tego inaczej i bez paniki, w pon kupie na pewno Folik i dużo owoców już wprowadziłam do codziennego żywienia. Jak na razie objawów niekorzystnych - brak. Oby tak dalej...
 
Do góry