reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Witam wszystkie młode Mamy. Ja dowiedziałam się w II Święto że bedziemy mieli dzidziusia i jesteśmy bardzo szczęśliwi.
Pozdrawiam wszystkich i posaram się jak najczęsciej do Was zaglądać.
 
czesc dziewczyny, witam sie z wami ale tak naprawde to dopiero w srode sie dowiem czy dolacze do was czy moze do sierpniowych mam, juz sie nie moge doczekac
 
Liczy się pierwszy dzień ostatniej miesiączki + 7 dni - 3 miesiące = termin porodu ale rok później :)
np. pierwszy dzień ostatniej miesiączki 04.12.2010 + 7 dni to 11.12.2010 - 3 misiące to 11.09.2010 czyli termin mamy na 11.09.2011

Witam i gratuluje wszystkim dołączającym do nas przyszłym mamuśkom :)
 
Jeśli to pierwszy dzień miesiączki a nie ostatni to wychodziłoby na 25.08,2011 - tak mi się wydaje.
 
reklama
Karola, faktycznie wychodzi sierpień!! ehh, będziesz miała szybciej z głowy :-D ale jak Ci tu dobrze to zostań :-D

dziewczyny - tak żebyśmy wiedziały co nieco o sobie... czym się zajmujecie na co dzień? gdzie mieszkacie?

ja jako pierwsza mogę się obnażyć - jestem nauczycielem wczesnej edukacji, pracuję w szkole. Mieszkamy w Gdańsku, o Martynce już wiecie :-D
 
Do góry