reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

witam sie i ja widze że wszystkie zabiegane.. ja nie pracuje a jakoś na nadmiar czasu też nie narzekam.. od 2 może 3 tyg gabiś śpi w nocy prawie wcale okazało sie że mu ząbki czwórki idą górne już wyszły a dolne nadal w toku tak że ma już 10 ząbków:)
wczoraj skończył roczek śmiga już na całego jak na przykład idę niedaleko na bujaczki to nie biore wózka idziemy na nóżkach:)

ale mam kolejny problem z jego zdrowiem na oczku zrobił mu sie krwiaczek i nie wiem czy się tym martwić.. dziś do lekarza pójdę..
 
reklama
sto lat dla gabisia;) lepiwj idz do lekarza,moze to nic takiego,ale dobrze dmuchac na zimne. fajnie,ze juz sam chodzi.moja pociecha ciagle albo na czterech,albo ewentualnie za raczki,sama nie chce,a juz kurcze ciezka ;)
 
Sto lat dla wszystkich roczniaków!!!!
Mój kuba roczek dopiero za 2 tygodnie, tez sama robie wszystko, tort kolacyjka itp
kuba tez przeziębiony, ja psikam mu wodą morską do noska i fridą odciągam, na szczescie spi ładnie, chodzi na razie tylko za rączke, sam nie chce się jeszcze puścic. Może do roczku zdąży:)
 
martela - ja się boję wszelkich zabiegów, nigdzie nie idę... dam radę :D:D:D:D a mój mały dokładnie to samo, smarki, kaszelek bo smarki spływają, ale też wesoły i grandzi takze lekarza na razie odpuszczam, mój wręcz przeciwnie baaardzo chętnie wali antybiotyk! Gorączki nie ma, na nic daję mu 2,5ml nurofenu i ladnie spi, na główkę mu pomaga przeciwbólowo (przy tym katarze na bank boli) i jakoś leci :) Myślę, ze czesciowo to przez zeby! Pozdrawiam serdecznie! :D
 
Witajcie:)


Wszystkim roczniakom najlepszego i samych wspaniałości!!:*
my już szykujemy się do roczku- to już ta sobota:)
Kaloszek chodzi coraz śmielej i coraz więcej:) Noce ładnie przesypia, zdrowa:)
My po urlopie, Kalinka odwiedziła prababcie. Było super. zjechaliśmy 1500 km co najmniej. więc Kalinka powinna dostać odznakę podróżnika:)

teraz to na głowie mam roczek, ale mam nadzieję, że jak już będzie po wszystkim to znajdę więcej czasu na forum.

Wszystkim chorym zdrówka, nowych umiejętności gratuluję!

Pozdrawiam:)
 
Super, ze forum sie troszke ruszylo :-D
A juz myslalam, ze zamarlo...

My tez juz po roczku Robcia, a jaka awantura z tego powodu ze nie robilismy, ze maly nam bedzie to potem wypominac... i tak tesciowie gdzie pojechali na weekend w sobote rano, wiec wieczorem w sobote Eryka brak przyjechal na tort. A w sobote do mojej mamy pojechalismy. Robciu wybral ksiazeczke :-). Dziadkowie ze strony meza nie dali nic Robciowi na urodziny, a jak tesc powiedzial, ze dadza pieniadze to tesciowa, ze nie bo wszystko przepier** :/, a jak nic nie dali to w sumie lepiej, tesciowa nie bedzie wypominac, a Robciu i tak ma duzo zabawek, jak wszystkimi sie bawi to przejsc nie idzie w pokoju hehe :)

Robciu juz sie puszcza mebli i idzie do mnie sam, ale jak gdzies dalej ma isc to zajaczek ucieka. Jak dlugo taki okres moze trwac zanim bedzie dluzsze odleglosci pokonywac sam bez trzymania za raczke? Bo teraz to tak z 1,5 m sam przejdzie, a potem bum na dupcie, albo do przodu.

Przedwczoraj od tesciowej dowiedzialam sie ze jestem szma*** ... i ze mam wypier*** do swojej mamusi. (to sa jej slowa :/)
Przepraszam za przeklenstwa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobrze, ze macie siebie i on jest za Tobą!!
też mam teściów, którzy dali mi w kość, wiec wiem co to znaczy się z nimi użerać..
 
Do góry