reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dziewczyny!

Tak bardzo bardzo bardzo chcę do Was dołączyć! @ spóźnia mi się trzeci dzień ale nie mam żadnych innych objawów. Proszę, zaciśnijcie za mnie kciuki. Jak nic się nie zmieni o zatestuję w sobotę. Ach jakb bardzo bym chciała, żeby @ się nie pojawiła. Siedzę jak na szpilkach.
Ciesze się Waszym szczęściem!
 
reklama
Dziewczyny!

Tak bardzo bardzo bardzo chcę do Was dołączyć! @ spóźnia mi się trzeci dzień ale nie mam żadnych innych objawów. Proszę, zaciśnijcie za mnie kciuki. Jak nic się nie zmieni o zatestuję w sobotę. Ach jakb bardzo bym chciała, żeby @ się nie pojawiła. Siedzę jak na szpilkach.
Ciesze się Waszym szczęściem!

A czemu aż do soboty chcesz czekać? :-p Trzymam kciuki.
 
Zajczyk: Trzymam za Ciebie kciuki i przesylam fluidki!

A was wrzesnioweczki witam serdecznie!
Juz jestem mama wrzesniowa 2009 i mam ten sam termin porodu na 2011! Mamy z mezem szczescie robic dzidziusie w Swieta Bozego Narodzenia:)))
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze zdrowka! Bede tu wpadac regularnie.
 
hejka
ale pędzicie,doczytam Was wieczorkiem i uzupełnie nowe ciężarówki na liste
mnei dziś coś ciągnie w dół podbrzusze więc leze i się uczę
 
Witajcie Dziewczyny,

Dziś, w dniu spodziewanej @, która nie nadchodzi :), zrobiłam teścik i wyszły dwie kreseczki! Woooo-hoooo :D Co prawda ta druga nie tak intensywna jak krecha testowa, ale JEST. Mam nadzieję, że zostanę tu do września -rok temu, mniej więcej o tej samej porze też dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale w 9tc doszło do poronienia :/ Czuję, że tym razem będzie dobrze.

Trzymajcie kciuki. Miłego popołudnia życzę!
 
Zejczyk w takim razie czekamy z Tobą do soboty!! Trzymam mocno kciuki!!:tak::-)

PolaNergi gratuluję serdecznie dwóch kreseczek!! :-) Teraz będzie dobrze na pewno!! Po prostu ... tak musi być!! :tak:

Myszeczka trzymam kciuki, żeby dentysta coś poradził na zęba :-)

Jeszcze trochę i M. pracę skończy, przyjdzie do domku, przebierze się, zje coś i będziemy jechać po wyniki... :-) Już nie denerwuję się :-) Jest dobrze!!:-)
 
reklama
Myszeczka no to trzymam kciuki za dentystę. Niech sobie ten ból w cholerę idzie:-)

Zajczyk, Sajonara, PolaNegri witajcie i zostańcie do września co najmniej;-)

Aniawos nasz Benio zaczął zasypiać w miarę samodzielnie, jak przenieśliśmy Go do Jego własnego pokoju - potrzebuje tylko, żeby ktoś z nim siedział, ewentualnie potrzymał za rękę. Niestety, jak obudzi się w nocy, to też woła nas, żebyśmy Go usypiali, albo domaga się przeniesienia do naszego łóżka. Podobno, jak nauczy się zupełnie sam zasypiać, to jak się obudzi w nocy, to też sam zaśnie - i właśnie na tym mi zależy, bo chciałabym bardzo mieć chociaż kilka miesięcy przespanych w nocy;-) Chociaż patrząc na moje dwie ostatnie noce, to nie wiem, czy mi to wyjdzie:wściekła/y:

Buziaki
 
Do góry