reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dzięki dziewczyny:-) Zbieram się właśnie do mojego gina a potem dentysta. Trzymajcie kciuki żeby było widać serduszko:hmm:

Pola gratulacje!
 
reklama
DZiewczynki ale sie upisalyscie - nie mam tego nawet jak nadrobic
Wybaczcie ale dzisiaj rano myslalam, ze zostane na zawsze w ubikacji... na szczescie obylo sie bez rozmowy z panem kibelkiem ale bylo blisko.
Mam wyniki badan, małż mi je wiezie do domu wlasnie wiec sie pochwale potem :>

paula, gdzie twoje wyniki ?

dziewczyny co mnie ominelo poza rozmiarem stanika ? (ja mialam b/c ale teraz zdecydowanie bedzie duze c bo sie w nic nie mieszcza te cycuchy)
Przepraszam czuje sie dzisiaj do pupy..... wybaczcie mi ze nie nadrobilam co napisalyscie :(
 
Trixi cieszę się, że u Twojej fasolki wszystko ok.
Myszeczka, trzymamy kciuki, pisz szybciutko co i jak.
Taaa...temat miseczek się przewinął:). Ja mam A, ale lubię je, teraz jak bolą mam ochotę pozbyć się ich, spanie na brzuchu odpada, strasznie bolą.
W ogóle cały czas dziwnie się czuje. Niby to głowa boli, ale ogólnie to jakoś chorobowo. Od tygodnia, i tak cały czas bez zmian:). Może to zwykły ból głowy, a jestem zwyczajnie teraz przewrażliwiona.
Ja mam pytanie do wszystkich Was dziewczyny. Właściwie wszędzie piszą, że nie wolno pić herbaty w ciąży... Ja zawsze piłam jej dużo i nie wyobrażam sobie zamienić jej na soki. Czytałam, że owocowe są dozwolone. Ale co rozumieć pod nazwą owocowe. Przecież lipton cytrynowy to też owoc:).

Poza tym widzę, że na forum dużo mam, które już mają dzieciaki, będziecie dla nas wsparciem. Ja mam po raz pierwszy zafasolkowany brzuch i jestem zielona:). Brak bliskich dzieci w rodzinie i możliwości przypatrzenia się co i jak:).
 
pomozecie mi z wynikami bety?

tak wiec moja beta to : 6836 :D

normy:
1,3 - 2 tydz : 16-156
2-3 tydz 101 - 4870
3-4 tydz 1110-31500
4-5 tydz 2560 - 82300
5-6 tydz 23100 - 151000


myslicie ze mam dobra bete?
A badanie robilam w rowniutkim 5tyg wedlug OM .... cykle mam 29dniowe...
 
Mononoke: Masz super betke. Ja w pierwszej ciazy mialam przy pierwszym wyniku 52 (28 dzien cyklu, dzien spodziewanej miesiaczki) i tez bylo ok.

Mnie tez boli glowa, czuje sie jak na lekkim kacu. Tak tez mialam na poczatku poprzedniej ciazy. A od 6-7 tygodnia zaczela sie przygoda z kibelkiem, a pozniej inne atrakcje (mocne krwawienie, ostra cukrzca z insulina). Mam nadzieje, ze ta ciaza bedzie lepsza.
 
Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie :-)
Myszeczka kciuki zaciśnięte, daj znać jak wrócisz :tak:
Mononoke specem nie jestem, ale wydaje mi się, że masz betkę super :-)
Paula daj znać jak tam wyniki, bo się martwię.
Dziewczyny jak mi się spać chce, moje dzieci nie mają litości i nie mają zamiaru chociaż na chwilkę przyciąć komara ;-)
Kurcze zazdroszczę Wam trochę tych wizyt, ja właściwie do 12 tc nie będę wiedziała na czym stoję, dopiero wtedy będzie pierwsze usg w szpitalu :sorry2:
 
No widzisz dla mnie to też nie jest jasne. Ja mam inne normy:

4 tydz. 9,5-750
5 tydz. 217-7138
6 tydz. 158- 31795

Z "moich" norm wynika, że jesteś pod koniec 5 tygodnia, tak Sajonara?

No właśnie, trochę tak jakbym na kacu była... dziwnie. Obym nie biegała do kibla co chwilę. Ale jak to ma być poświęcenie w pierwszym trymestrze to spoko:). Oby Twoja teraźniejsza fasolka nie dała Ci tylu atrakcji, życzę Ci tego bardzo mocno.
 
Cześć Dziewczyny. Nie mogę nadążyć czytać wszystkich wpisów:-(. Ja jak narazie czuję się dobrze,oby tak dalej.
Jak narazie wybraliśmy takie imiona: dziewczynka-Zosia, chłopak-Olaf. Podoba mi się jeszcze Franek ale mojemu mężowi nie:-(.
U mnie mogą być bliźniaki,ponieważ z mojej strony od ojca i od matki sa bliźniaki. Ja mam młodsze rodzeństwo bliźniaki i u mojego męża również bliźniaki. W Andrzejki wróżył nam kolega z obrączki i wyszły dwie bliźniacze ciąże :-). Dla mnie mogą być,żeby tylko byly zdrowe :tak:.

POZDRAWIAM
Trzymajcie się cieplutko
 
reklama
pomozecie mi z wynikami bety?

tak wiec moja beta to : 6836 :D

normy:
1,3 - 2 tydz : 16-156
2-3 tydz 101 - 4870
3-4 tydz 1110-31500
4-5 tydz 2560 - 82300
5-6 tydz 23100 - 151000


myslicie ze mam dobra bete?
A badanie robilam w rowniutkim 5tyg wedlug OM .... cykle mam 29dniowe...
a który to dzień od owulacji,bo to jest wazne
ale betkę masz ładną i myslę ze super wynik
a innymi normami nie możesz się sugerować bo każde lab. ma inne normy i na ich podstawie robia badanie.
 
Do góry