P
patrysia*
Gość
STOKROTKA ja dla Domisia kupowałam na receptę mleko Bebilon Pepti(miał alergię na nabiał jak był mały)i kosztowało taniej o połowę niż normalnie bym kupowała 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Czy ktoś może mi pomóc w sprawie usypiania dziecka ( a dokładnie odkładania jak juz usnie na moich rękach ) do łóżeczka ?
Mała zasypia na moich rękach tylko, jak ją odłożę to jest natychmiastowe larmo, tylko w nocy muszę ją odłożyć ...
Nie mam juz sił jej nosic, ona nie chce w niczy leżeć ... w niczym ... - mam na myśli usypianie w dzień
.
a wogóle słuchajcie, powiesiłam Guniowi dziś karuzelke, a ten smial sie i piszczał w głos. normalnie szok. musze go nagrac jakos to wam pokaze. no sama jestem w sozku, że to tak szybko. Helenka tak szybko nie kumala jeszcze, ale tlumaze sobie to tym ze wczesniaczka .

jak to zmienić 




malenstwo Ty kladziesz Jasia do snu na brzuszku? dobrze zrozumialam?