reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

kurde dziewczyny pobolewa mnie brzuch jak na okres i w pochwie mam takie uczucia szczypania jak po seksie mial tak ktos?? moze to byc z nerwow
 
reklama
Pajka ale Ty masz koszmary nocne

Maja
witam w gronie zainfekowanych nerkowców

Merlin no właśnie u mnie w moczu nic nie wykazała a w nerkach w sumie 3 kamole, które mają ponad 10mm

Fasolka pieluszki i kocyk też pierzesz i prasujesz???
Ja postanowiłam prać i prasować w lipcu

Monaliza ja z tymi nerkami nie mam problemu z siusianiem. Sikam i piję i tak na zmianę :)

Martusia jestem i póki co nie wybieram się nigdzie. Podoba mi się imię Agata

Maleństwo super usg

Ja też jestem w szoku po info o Maybebaby - dadzą radę, więrzę w to bardzo mocno.

Jak leżałam w szpitalu to na sali miałam malutkiego chłopczyka. Jaka kruszynka, jakie maleństwo. Już nie umiem się doczekać kiedy będę tak blisko mojej niuni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
martusia1605 - Stres czynnikiem wszystkiego co złe ...spróbuj sie zrelaksować, wypić ciepłą herbatkę np melisę, włączyć muzykę jakaś kąpiel z aromatami i może przejdzie ?

Dieta na nerki - Wszystkie artykuły | uwaganerki.pl jak w opisie Dieta nerkowa (mięsa na pewno nie ograniczę bo mam problemy anemiczne ale cała reszta ... hymm nie wszystko co zdrowe pomaga )
 
Ostatnia edycja:
Do_iT no masakra jakas co do szpitala to tam jest fajnie bo maluszka masz od samego początku, polożne Ci pomagają podobno tylko przy pierwszym dziecku... jak przy drugim to juz powinnas wiedziec co i jak :D porady laktacyjne super bardzo mi pomogły, pokazały jak przystawiać do cyca... także super:) ale pogadaj ze swoją ginką w kwestii łożka szpitalnego :tak:kurtka Ty bedziesz rodziła dużo wczesniej ode mnie wiec nie ma szans, ze sie spotkamy :D

Merlin ja sie na diety nie nadaje :-Dchłonę tyle slodkiego, że aż sie dziwie, że tylko 7,5 kg na + jestem :-D
 
Witam wieczornie:-) ja juz po wizycie u diabetolog relacje wiadomo gdzie;-)

Do-ti chodziło mi o to ze ciuszkow juz mam tyle ze nie musze juz kupowac a fakt ze poprane i poprasowane juz:-pa pieluszki kocyki itp to kupic musze :-D no i pieluszki tez popiore i poprasuje ( jak kupie)jakas taka potrzebe mam zeby powoli na gotowo miec przygotowane wszystko:sorry2:
 
Hej wieczorowo....

wpadlam tylko na moment sie przywitac zameldowac ze do soboty siedze sama w domku, no i zebyscie wybaczyly ale jakos tak mam smuta i brakuje mi weny zeby wiecej pisac:*

Dobrej nocki ja na dzis juz sie zegnam caluje wszystki Brzuszki:*
 
Hej wieczorowo....

wpadlam tylko na moment sie przywitac zameldowac ze do soboty siedze sama w domku, no i zebyscie wybaczyly ale jakos tak mam smuta i brakuje mi weny zeby wiecej pisac:*

Dobrej nocki ja na dzis juz sie zegnam caluje wszystki Brzuszki:*


Joasiu nie smutaj tulam:tak: a pisz tu nam to moze ci smuteczek troszke przejdzie.....
 
reklama
Do góry