reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny ja na razie nie mam czasu na pisanie ale czytam Was i chce tylko napisac ze przy ropiejacych oczkach jak zwykla przygotowana woda nie dziala to mlekiem z piersi przemywajcie. Pare kropelek na oko i mokrym wacikiem przejechac :) dziala super :)
 
reklama
Marciątko tylko z rumiankiem ostrożnie bo może pomóc a zarazem i zaszkodzić
moja Emilka miała ropiejące oczka,antybiotyki nawet dostawała i nic....a wyleczyłam ją świetlikiem

o mleku z piersi pierwsze słysze i nie wiem czy bym przemywała bo to moje mleczko jakies takie klejące wiec czy na oko dobre....

Basieńka męczy się z kolkami
teraz połozyłam ją w kołysce na brzuszku (bo tylko w ten sposób jej pomaga i w dzień na mnie leży) i mam chwile na forum
 
Hello!
Jestem z powrotem.
Ktg wyszlo ok. Nawet zaliczylam jakies w miare regularne skurcze - ale nie wszystkie tak naprawde jeszcze czulam...Choc polozna zyczyla, zebym jeszcze dzis w nocy wrocila ;-)

No ale tak naprawde moja polozna wyslala mnie do szpitala, bo wg jej pomiarow moj brzuch nie powiekszyl sie od 18.09. No i w szpitalu polozna tez zmierzyla i wg nich wyglada to na 37 tydz. a nie 41. Tak wiec jutro beda dzwonic na ktora mam przyjechac na usg, zeby wszystko sprawdzic ;-)
 
Dzien dobry my tez juz na nogach... ;)

Ta nasza Natusia coraz wczesniej wstaje ;/ wczoraj 7.20 a dzis o 7... Masakra..
Teraz juz je sniadanko i patrzy na bajki a my jeszcze na chwilke do luzka sie polozyc ;)

Felicity daj znac po usg ;)
&&& za was ;*

Rumianek na oczko powinien byc bardzo slaby wtedy oczko powinno sie goic.. Jesli jest mocny to mozna pogorszyc sprawe...

Sawi swietlikiem ???

Madzia jak u was dzis ??? Humorek juz lepszy ??? ;*

Milego dnia mamusie ;**
 
witam sie i ja. Maz z Ola spia, Zu zasnela w pprzek mojeo waskiego lozka na brzuchu i nie mam serca jej przekladac, bo sie zapewne obudzi, wiec chyba zostaje mi podloga :)))
animka, u nas tez na spacezre Zu pieknie spi, znaczy prezy sie widac i czasem sie robi czerwona jak burak ale generalnie odpoczywa. Takze jak tylko jest pogoda to jestesmy poza domem, a Ola te na tym korzysta, bo albo szaleje na placu zabaw, albo pcha wozek Zu ;)
ja wczoraj zjaadlam placki z jablkami co ma byc to bedzxie, a gorzej chyba sie juz nie da :]
Wczoraj kolo 13 jak reka odjal te kolki i wrocily dopiero wieczorem. Noc przespana w miare (pobudki na jedzenie 11,2, 6, i teraz o 7:30 wstala z bolem brzucha :baffled:
jednak udalo mi sie wyskoczyc na chwile i zarezerwowalam lokal na chrzciny. Umowilam menu, co o ktorej godzinie, zostaje tylko podac liczbe gosci. Obdzwonilam prawie wszystkich i zostaje zaprosic tylko moja chrzestna ktora nie odbierala telefonu :p

felicity kciuki za usg :)

kara, oby to byly wzdecia a nie kolki :/

dooda, nam nie kazali niczym przemywac, a mowili ze bedzie brzydkie i moze ropiec:tak: ma sie samo zagoic

dzieki dziewczyny za info dot. ropiejacych oczek, wczoraj zakupilam rumianem i sie przemywamy. Sprobuje jeszcze z tymi okladami jak ania :)

anusia, ja mam podobnie ze czekam z utesknieniem na weekend kiedy jestesmy oboje z mezem. A maz mowi ze "fajnie ze ide do pracy przynajmniej sobie odpoczne" :D:D

Milego dnia Dziewczyny :*
 
Zosia właśnie zasnęła, a ja się biorę za swoje śniadanie. Później biorę ją na spacer - co prawda pogoda brzydka, ale już wczoraj nie była i trochę mi żal ciągłego siedzenia w domu.
Mam pytanie praktyczne - czy jak pada deszcz i pchacie wózek to bierzecie ze sobą parasol? Nasz wózek jest dość ciężki i trudno go pchać jedną ręką. No i nie wiem co robić.
 
reklama
Do góry