reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki :)

reklama
Wiola, Ania, Jola super brzuszki :) Jakie zgrabne jesteście, aż zazdraszczam :) Ja taka kulka, że patrzeć w lustro nie mogę. Jola, jeszcze Ci urośnie i to pewnie będzie prawie z dnia na dzień. Pozdrawiam :)
 
Jola, nie zauważyłam, że już masz dziecko. Jesteś chyba Kochana ewenementem bo zazwyczaj kolejne ciąże to już w ogole są wcześniej widoczne i szybciej wysadza brzuszki. Taka widocznie Twoja natura :) Też bym chyba wolała mieć taki niż taki balon ;)
 
Bratowa mojego m też jest w drugiej ciąży i jest w 13 t.c. a już u niej sporo widać. Wydaje mi się, że to pewnie kwestia mięśni, bo ćwiczyłam wcześniej, ale nie jakoś super regularnie. A teraz mam też sporo ruchu przy małym i dźwigam go, a to jednak 13 kg, więc mięśnie pracują ;-)
 
Bratowa mojego m też jest w drugiej ciąży i jest w 13 t.c. a już u niej sporo widać. Wydaje mi się, że to pewnie kwestia mięśni, bo ćwiczyłam wcześniej, ale nie jakoś super regularnie. A teraz mam też sporo ruchu przy małym i dźwigam go, a to jednak 13 kg, więc mięśnie pracują ;-)

Dziewczyny dziękuje za miłe słowa :)

Ciekawe od czego to zależy hmm, ja przed ciąża regularnie zawodowo cwiczylam, teraz nadal ćwicze ale juz coraz mniej. Brzuch mi wysadzil jak nic heeh :)
 
anula09 super brzusio!!

jolka6621 serio gdybym nie wiedziała nie wiem czy bym wpadła na to że jesteś w ciąży! a w ogóle to w 1 podobno tylko późno widać.. a tu psikus! ciesz się! mniej do noszenia :D

wiola84 ale z Cibie pozytywna babka!! pięknie wyglądasz!! tak kwitnąco :D



też nie wiem o co chodzi z tymi brzuchami, ale mam wrażenie że mój znowu urósł!
same zobaczycie tylko zdjęcie jutro Wam wrzucę!
 
reklama
Dziewczyny co do brzuszków, mam pytanie : ile przytyłyście ? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każda ma inny tryb, inaczej znosi ciąże, je, prowadzi aktywność fizyczną. Bardziej chodzi mi o to jak prawidłowo tyć :-).
 
Do góry