reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hej wrześniówki!!!! Własnie zrobiłam test i jest widoczna bardzoooooo blada druga kreseczka. @ miałam dostac 28 grudnia i cisza....Wszystko byłoby fajnie ale ja 8 lipca tego roku urodziłam synusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trochę za szybko na rodzeństwo!!!:sorry: MAm pytanko jak byłam w ciazy z synkiem to miałam od razu 2 grube krechy, a teraz ta druga jest naprawde blada, juz sama nie wiem czy ją widzę czy sobie wkrecam ;/
 
reklama
Hej Wrzesniówki!!!!!!! Wczoraj robiłam test i wyszła mi bardzooooooo blada druga kreska! Wszystko byłoby oki, ale ja 8 lipca tego roku urodziłam synusia!!!!!!!!!!!!! Trochę za wczesnie na rodzenstwo:sorry: MAm pytanie, jak byłam w ciąży z synkiem to od razu miałam 2 grube krechy, a teraz ta jedna jest tak blada ze juz sama nie wiem czy ona tam jest czy sobie wkrecam ;/ @ miałam miec 28 grudnia i cisza...
 
Hej dziewczyny, gratuluję przyszłym mamom dwóch kresek :-) A za starające się trzymam kciuki :tak: Mi termin wypada na 01 września. Na razie czekam z lekarzem, planuję wizytę za około tydzień, żeby można już było zobaczyć serducho.
 
Witam 24.12 robiłam test wyszla blada druga kreseczka:laugh2:śmignęłam i zrobiłam beta hcg wynik 143:-D @ miała być 26.12 ale sie nie zjawila :laugh2: Do lekarza zapisalam sie na 9 stycznia. Gratuluje wszystkim kobitka i trzymam kciuki.
 
Hej Wrzesniówki!!!!!!! Wczoraj robiłam test i wyszła mi bardzooooooo blada druga kreska! Wszystko byłoby oki, ale ja 8 lipca tego roku urodziłam synusia!!!!!!!!!!!!! Trochę za wczesnie na rodzenstwo:sorry: MAm pytanie, jak byłam w ciąży z synkiem to od razu miałam 2 grube krechy, a teraz ta jedna jest tak blada ze juz sama nie wiem czy ona tam jest czy sobie wkrecam ;/ @ miałam miec 28 grudnia i cisza...


Tez mialam blada kreske na poczatku ale ciaza potwierdzona i termin na 5.09 . Lekarz powiedzial, ze testy nie klamia w te strone :) Takze chyba pozostaje sie cieszyc mimo ze bedzie fasolka troszke szybciej niz planowalas :)
 
Hej :) mogę się dopisać? Kilka dni temu zobaczyłam wreszcie dwie kreseczki :) wychodzi, że termin na 9 września

A powiedzcie mi drogie mamy kiedy do lekarza w celu potwierdzenia ciąży? Kiedy można zrobić usg ?

Oczywiście zapomniałam Wam wszystkim pogratulować! :)
 
Ostatnia edycja:
Hej :) mogę się dopisać? Kilka dni temu zobaczyłam wreszcie dwie kreseczki :) wychodzi, że termin na 9 września

A powiedzcie mi drogie mamy kiedy do lekarza w celu potwierdzenia ciąży? Kiedy można zrobić usg ?

Oczywiście zapomniałam Wam wszystkim pogratulować! :)

hej :)

witaaaaaaj ... :) ja bylam wczoraj czyli 4 t. 3d. i bylo widac kropeczke malutka chociaz lekarz przed badaniem uprzedzil, ze moze nie byc jeszcze nie widac :)
 
reklama
Witam Wszystkie :-) I gratuluje nowym dziewczyna2 kresek.Jumowilam sie na 8 stycznia do gin bo teraz stwierdzil przez tel ze za tydzień może juz bedzie serduszko.A wczesniej moze byc nic nie widac.I jesli wszytko bedzie ok to zalozy karte ciazy.W pierwszej ciazy tez poszlam w 5 tc i nic sie nie dowiedzialm w sumie poza tym ze robilam bete.Termin wedlug OM mam na 5 wrzesnia.
 
Do góry