reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Gosia0210, ja mam te same zakresy. Myślałam, że to błąd [emoji848]. Ale dalej też się pojawiają takie ruchy. A gdzie 11 i 13 tydzień? [emoji23]

@carmelek9, ja jestem jak odkurzacz, pochłaniam wszystko co znajdzie się na mojej drodze. Na szczęście za dużo tego nie ma [emoji23]. Ból brzucha w tej fazie jest naturalny.

@zośkaTośka, witaj [emoji8][emoji8][emoji8]. Radość wielka, że jesteś tu z nami! [emoji846]
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie !

Się kobiety rozpisały [emoji16].

Poczytałam troszkę o kwestiach prawa pracy w ciąży i jestem bardzo spokojna. Wyszło, że choć umowa skończy mi się w sierpniu, to zwolnienie lekarskie będę miała płatne do porodu. Podoba mi się to [emoji41].

Pokazałam koleżance moja betę. Stwierdziła, że to chyba bliźniaki [emoji85].

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ale będzie się działo we wrześniu :D ciekawostka: mój pierworodny też z września :laugh2:
Dziewczyny was też sutki bolą? u mnie to na razie jedyny objaw ciąży, jakieś wrażliwe się zrobiły. No i jak kaszlę/kicham to mnie ciągnie w podbrzuszu dość boleśnie.
 
@Gosia0210, ja mam te same zakresy. Myślałam, że to błąd [emoji848]. Ale dalej też się pojawiają takie ruchy. A gdzie 11 i 13 tydzień? [emoji23]

@carmelek9, ja jestem jak odkurzacz, pochłaniam wszystko co znajdzie się na mojej drodze. Na szczęście za dużo tego nie ma [emoji23]. Ból brzucha w tej fazie jest naturalny.

@zośkaTośka, witaj [emoji8][emoji8][emoji8]. Radość wielka, że jesteś tu z nami! [emoji846]

Chyba ktos pijany te zakresy wymyslal[emoji23]


 
reklama
Do góry