reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Fajny taki okrąglutki ,patrzę tak na swój i też mam co pogłaskać ....wieczorem po zachciankach chyba mnie tak wywala:/
 
Byłam dzisiaj w kinie. Na samych reklamach popłakałam się 3 razy [emoji23]

8599sek27f3kxupf.png
Hahaha ja dzisiaj popłakałam się czytając córce na dobranoc :p
 
Cześć :) cały dzień spędziliśmy aktywnie więc dopiero teraz Was nadrabiam.
Odnośnie grupy zamkniętej na nic nie dostałam @Ewarut jak mogę się tam zalogować?


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Widzę, że te mdłości i wszystko co z nimi związane są przyczyną wasni małżeńskich [emoji23]

Ja dzisiaj mam z tym związane okropny dzień. Niedobrze mi jest strasznie. Okropny posmak w buzi. Wszystko mi śmierdzi. Nie jem nic bo mnie odrzuca.
Dobrze ze jeszcze rano dane mi było zjeść wymarzonego WieśMaca [emoji23]

Polecono mi imbifem czy coś takiego. Słyszeliście o tym? Kurde, może kupię jednak. Już nie wiem co robić, żeby jakoś funkcjonować.

Ja w pierwszej ciąży stosowałam imbifem. Przez pierwsze dni kiedy miałam tylko mdłości nawet pomagał, ale po pewnym czasie zaczęłam wymiotować na widok samej butelki ;) to są krople z imbirem, wielu osobom imbir pomaga, więc może warto spróbować..?

Ewarut, ja też mam takie niskie ciśnienie, a dziś to już w ogóle była masakra, chyba taki dzień. Podobno można trochę podnieść pijąc duże ilości wody ( co chwile po łyku), zwiększając ilość soli w diecie, kawą ( przy takim ciśnieniu można sobie w ciąży pozwolić) i oczywiście więcej ruchu...Ja teraz nie przełknę ani kawy ani nic bardzo słonego i ruszać się też nie mam siły, do tego wymioty więc ledwo żyję...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry