reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

W sumie jedyne pytanie na jakie udzielił mi odpowiedzi to odnośnie lotu, bo pod koniec miesiąca lecimy do Włoch, ale powiedział mi że na własną odpowiedzialność bo pęcherz płodowy może pęknąć pod wpływem ciśnienia...
 
reklama
@Justyna2019 ja w 5tc też nie miałam objawów oprócz bolą ego brzucha(krwiaki). U mnie owu była wcześniej o tydz wiec w 5t+5d widziałam bijący punkcik.
@jurkovska czyli coś tam powiedział...ale z tym lotem to chyba miał rację. Ja miałam jutro jechać do Karpacza i tez mi gin powiedział że że względu na różnice ciśnień lepiej nie jechać w tak wczesnej ciąży.
Podobno Karpacz, Zakopane i Kołobrzeg mają takie zmiany:)
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem od czego zacząć :) może od tego ze 2 dni temu zobaczyłam 2 kreski na teście. Staraliśmy się z mężem rok czasu, a mamy już 4-letniego synka :) wrzesnioweczki2014 były dla mnie ogromna ostoja w pierwszej ciąży. Bardzo się boje bo mieliśmy epizody ciąży biochemicznej. Dzisiaj wizytuje i choć to bardzo wcześnie lekarz kazał brać Duphaston i się stawić. Wczorajsza beta 162. Według owu termin byłby na koniec września. Mam nadzieje ze mnie do siebie przygarniecie ;)
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem od czego zacząć :) może od tego ze 2 dni temu zobaczyłam 2 kreski na teście. Staraliśmy się z mężem rok czasu, a mamy już 4-letniego synka :) wrzesnioweczki2014 były dla mnie ogromna ostoja w pierwszej ciąży. Bardzo się boje bo mieliśmy epizody ciąży biochemicznej. Dzisiaj wizytuje i choć to bardzo wcześnie lekarz kazał brać Duphaston i się stawić. Wczorajsza beta 162. Według owu termin byłby na koniec września. Mam nadzieje ze mnie do siebie przygarniecie ;)

Witaj nowa mamusiu :) jasne, że przygarniemy :*
Powodzenia na wizycie!

Ja miałam ochotę na mcd i aż wjechałam z młodym na frytki i wrapa [emoji23] teraz pokutuje przejedzeniem [emoji23]
 
Hej hej i jak tam się dzisiaj czujecie? Ja w końcu byłam u lekarza wczoraj oczywiście zwolnienie a na usg już coś było widać :) jestem o wiele spokojniejsza :) fakt dużo też zależy od lekarza powiem szczerze mój nie mówi mi za dużo bym się nie denerwowala tak było poprzednio teraz jest wszystko ok nic się nie dzieje i rośnie okruszek :)
 
@Justyna2019 ja w 5tc też nie miałam objawów oprócz bolą ego brzucha(krwiaki). U mnie owu była wcześniej o tydz wiec w 5t+5d widziałam bijący punkcik.
@jurkovska czyli coś tam powiedział...ale z tym lotem to chyba miał rację. Ja miałam jutro jechać do Karpacza i tez mi gin powiedział że że względu na różnice ciśnień lepiej nie jechać w tak wczesnej ciąży.
Podobno Karpacz, Zakopane i Kołobrzeg mają takie zmiany:)

No niby tak, ale czytałam że jeżeli z ciąża wszystko ok to brak przeciwwskazań do krótkich lotów. Chociaż wolałam zasięgnąć porady gina, ale teraz mam mętlik w głowie hihi co tu robić
 
@Justyna2019 ja w 5tc też nie miałam objawów oprócz bolą ego brzucha(krwiaki). U mnie owu była wcześniej o tydz wiec w 5t+5d widziałam bijący punkcik.
@jurkovska czyli coś tam powiedział...ale z tym lotem to chyba miał rację. Ja miałam jutro jechać do Karpacza i tez mi gin powiedział że że względu na różnice ciśnień lepiej nie jechać w tak wczesnej ciąży.
Podobno Karpacz, Zakopane i Kołobrzeg mają takie zmiany:)
Ja w pierwszej ciąży byłam w zakopanym w ok 10-12tcnuc mi nie było oprócz tego że cały wyjazd prawie przespałam. Ale poszliśmy też nad morskie oko i qdrapalam się na czarny staw. Ale to była pierwsza ciąża i ja jeszcze młodziutka ;) w drugiej też znów ok tych tyg byłam w Karpaczu i też nic mi nie było,ale każda ciąża jest inna i kazda kobieta inaczej przechodzi. Teraz na pewno bym nigdzie nie jechała, nawet do mamy, 50km dalej teraz boję się jechać [emoji23]
 
Cześć dziewczyny :)
Podczytuje was już od dłuższego czasu, ale do tej pory nie miałam odwagi się odezwać.
Ostatnią miesiączkę miałam 5.12, a w dniu wczorajszym byłam na 1 wizycie u lekarza. Termin porodu z OM to 11 września. Niestety wczoraj było jeszcze za wcześnie żeby zobaczyć bijące serduszko, ale zarodek już jest. Lekarz kazał się oszczędzać i dużo odpoczywać, kolejna wizyta za 3 tygodnie, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i kropeczka, którą widziałam wczoraj na USG będzie prawidłowo się rozwijać i rosnąć.
To moja druga ciąża, córka ma już 10 lat i nie może się doczekać kiedy wreszcie będzie miała rodzeństwo, mamy zamiar powiedzieć jej w piątek
 
Cześć dziewczyny :)
Podczytuje was już od dłuższego czasu, ale do tej pory nie miałam odwagi się odezwać.
Ostatnią miesiączkę miałam 5.12, a w dniu wczorajszym byłam na 1 wizycie u lekarza. Termin porodu z OM to 11 września. Niestety wczoraj było jeszcze za wcześnie żeby zobaczyć bijące serduszko, ale zarodek już jest. Lekarz kazał się oszczędzać i dużo odpoczywać, kolejna wizyta za 3 tygodnie, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i kropeczka, którą widziałam wczoraj na USG będzie prawidłowo się rozwijać i rosnąć.
To moja druga ciąża, córka ma już 10 lat i nie może się doczekać kiedy wreszcie będzie miała rodzeństwo, mamy zamiar powiedzieć jej w piątek
Gratulacje kochana [emoji6]
 
reklama
No niby tak, ale czytałam że jeżeli z ciąża wszystko ok to brak przeciwwskazań do krótkich lotów. Chociaż wolałam zasięgnąć porady gina, ale teraz mam mętlik w głowie hihi co tu robić
Niestety lekarz dobrze powiedział... :) pewnie inny powiedzialby to samo. Musisz sama zdecydowac czy chcesz ryzykowac
 
Do góry