reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej Mamuśki, macie już założone karty ciąży? Ja jutro idę założyć bo jeszcze mi nie założyli i robię badania z krwi. W niedziele lecimy, dlatego muszę mieć pewność że wszystko OK :) Apetyt mi mocno spadł, wczoraj pół dnia przespałam a od 4 znowu się wierciłam i zasnąć nie mogłam ;) Chyba kupie rogala do spania

Ja jeszcze karty ciąży nie mam, ale idę w środę do lekarza i mam nadzieje, że już mi ja założy :)
 
reklama
Ja mam skierowanie na badania ale przeraża mnie to ze trzeba na czczo , ja mam już w drugiej ciąży tak ze rano jestem tak głodna i jest mi tak słabo ze mąż daje mi kanapkę do łóżka i dopiero mogę wstać. Wiec nie wiem jak dojadę na te badania.
 
Hej Mamuśki, macie już założone karty ciąży? Ja jutro idę założyć bo jeszcze mi nie założyli i robię badania z krwi. W niedziele lecimy, dlatego muszę mieć pewność że wszystko OK :) Apetyt mi mocno spadł, wczoraj pół dnia przespałam a od 4 znowu się wierciłam i zasnąć nie mogłam ;) Chyba kupie rogala do spania

Ja dostałam kartę na poprzedniej wizycie w pt, czyli wg usg to było 7+1 a wg OM 8+1.
Póki co wpisane mam dane, grupę krwi, datę pierwszej wizyty i to, że bije serduszko. I tyle. Na kolejnej pewnie dopiszą te miliony wyników badań co mam do zrobienia. [emoji23]

Myślicie nad prenatalnymi?
 
Ja mam skierowanie na badania ale przeraża mnie to ze trzeba na czczo , ja mam już w drugiej ciąży tak ze rano jestem tak głodna i jest mi tak słabo ze mąż daje mi kanapkę do łóżka i dopiero mogę wstać. Wiec nie wiem jak dojadę na te badania.
Dasz radę, trzymamy kciuki :)
Ja dostałam kartę na poprzedniej wizycie w pt, czyli wg usg to było 7+1 a wg OM 8+1.
Póki co wpisane mam dane, grupę krwi, datę pierwszej wizyty i to, że bije serduszko. I tyle. Na kolejnej pewnie dopiszą te miliony wyników badań co mam do zrobienia. [emoji23]

Myślicie nad prenatalnymi?

Ja zrobię te usg genetyczne, jak wyjdzie mi coś wątpliwego wtedy robimy Pappa z krwi :/ Tak uzgodniliśmy. Ale mam nadzieję, że wyjdzie ok i nie najem się stresu.
 
@jurkovska ja nie mam założonej, na 1 wizycie nie było jeszcze widać serduszka, kolejna wizyta 6 lutego, końcówka 9 tygodnia, czekam z niecierpliwością.

Ja zrobię te usg genetyczne, jak wyjdzie mi coś wątpliwego wtedy robimy Pappa z krwi :/ Tak uzgodniliśmy. Ale mam nadzieję, że wyjdzie ok i nie najem się stresu.

Mam taki sam plan
 
@jurkovska ja nie mam założonej, na 1 wizycie nie było jeszcze widać serduszka, kolejna wizyta 6 lutego, końcówka 9 tygodnia, czekam z niecierpliwością.



Mam taki sam plan

Ja już byłam na usg, gdzie serduszko biło i dzidzia 13mm, beta ponad 82 tys więc już nie mają wyjścia, muszą mi te karte założyć bo stamtąd nie wyjde :p Pójdę na czczo żeby odrazu krew pobrać ze skierowaniem :D Ale jestem nakręcona, ten czas zaczyna coraz szybciej lecieć, a jeszcze niedawno wydawało mi się, że to będą najdłuższe tygodnie mojego życia :D
 
reklama
Ja również sierpień 1987 ;)

@Ann89 ja 1 wizytę mam już za sobą, ale bijącego serduszka jeszcze nie widziałam, z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę by upewnić się, że wszystko jest ok, dlatego też więcej czytam niż piszę ;)
Trzecia wizyta i w środe idę na USG i będziemy patrzeć czy jest serduszko
 
Do góry