reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Będę pewnie pojawiać się i znikać bo mam w domu 9 miesięcznego, niesamowicie aktywnego bobasa :) i tu taka 9 tygodniowa Niespodzianka. Mam 32 lata, mieszkam na Śląsku (Ustroń). Pierwszą ciążę poronilam w 7tc. Drugą cała się stresowalam czy wszystko będzie ok. Teraz jestem bardzo pozytywnie nastawiona, wierzę że wszystko będzie dobrze. I czekam z niecierpliwością na prenetalne - 13 marca :)
 
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Będę pewnie pojawiać się i znikać bo mam w domu 9 miesięcznego, niesamowicie aktywnego bobasa :) i tu taka 9 tygodniowa Niespodzianka. Mam 32 lata, mieszkam na Śląsku (Ustroń). Pierwszą ciążę poronilam w 7tc. Drugą cała się stresowalam czy wszystko będzie ok. Teraz jestem bardzo pozytywnie nastawiona, wierzę że wszystko będzie dobrze. I czekam z niecierpliwością na prenetalne - 13 marca :)
Witaj, Pozdrówki z Bielska :D :D :)
 
Kara super wiadomości, gratulacje kochana [emoji7]
Się tylko przyczepie do tego testu [emoji13] on to chyba tylko wiarygodny jest z USG które musi być wykonane do dwóch dni później lub w wcześniej. Jeśli jest już różnica ok tyg między nimi to już pierdoły wychodzą. Tak słyszałam ale nie wiem czy to akurat jest prawda...
 
Aha, co do testu Pappa. Moja przyjaciółka miała dziś prenetalne. Z usg wszystko idealnie. Z testów Pappa wyszło jej podwyższone ryzyko 1:800. Siedzi teraz i płacze. Mówi, że żałuje że robiła te badania z krwi. Byłaby spokojniejsza bez nich. Tłumacze jej ze usg najważniejsze. Ale wiecie jak to jest. Każdy by się przejął... Ja tego testu nie będę robić jeśli nie będzie wskazań z usg.
 
reklama
@Kara88 gratulacje siusiora! Mam nadzieje, ze u mnie tez będzie chłopak [emoji5] ale na to poczekam do 18 marca [emoji849] super ze wszystko dobrze [emoji177]

@Madeline86 witaj [emoji5] na kiedy masz termin? Wszystkiego dobrego dla maluszka i fasolki [emoji5]
 
Do góry