reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

U mnie to na 2usg prenatalnym pierwszy raz wyszlo ze za mala o tydzien powtorzylismy dzis (po dwoch tyg)i dalej tydzień za mała oby do następnych sporo nadgoniła.

Trzymam za Was kciuki,daj znać jak beziesz juz po:)
 
reklama
Może po prostu drobniutkie będą z nich dziewczynki. Myślę, że gdyby to mocno odbiegało od normy i było niepokojące, to lekarz na pewno by o tym wspomniał.
 
Polecam siatki centylowe. W jakimś stopniu pokazują jak duża rozpiętość wagi może być w poszczególnych tygodniach:)
20190521_071035.jpeg
20190521_071016.jpeg
 
Hejka, ja właśnie wypiłam drinka z glukozy cytrynowa nawet smaczna była ale teraz już mnie muli straaaasznie
 
Badanie z glukoza mam już za sobą. Jak mam ochotę na słodycze w ciąży tak myślałem że zejdę. Masakra. Ja miałam glukoze 75. Ale jak mus to mus. Już miałam ochotę resztę wylać do kwiatka bo ledwo dałam radę.[emoji23]
 
Ja jutro idę na wizytę i zobaczymy, co mój lekarz powie na wynik mojej krzywej, trochę się obawiam.
 
reklama
Jak się czujesz po tej glukozie? Ja miałam bardzo nieprzyjemne odczucia [emoji16]

Bardzo dobrze :p Samo wypicie spoko miałam cytrynową, była mega słodka ale i kwaśna dlatego same wypicie to nawet mi smakowało. Pierwsza godzina mnie trochę muliło ale do wytrzymania :D A druga godzina to już super tylko mnie tyłek od siedzenia bolał strasznie :D

Boję się wyników :/
 
Do góry