reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Natson4991 gratuluje! Beta ładnie rosnie super!

Madeline. Starszy ma 7 lat a młodszy 15 miesięcy. Młodszy jest z września 2018 [emoji4] a Ty masz już dzieci? Przepraszam jeśli już pisałaś a ja nie ogarnelam. Dziś już rylko na twój wynik czekamy [emoji110][emoji110][emoji110]

an.eta super! Gratulacje! Ale ja wyczułaś!!!

Patupatu, powtórz jeszcze betę w ndz jeśli masz taka możliwość a jak nie to w pon, jeśli Cię to niepokoi. Możesz tez sprawdzić w necie są takie kalkulatory przyrostu. A ja osobiście zadzwonilabym do zaufanego ginekologa jeśli by mnie coś niepokoiło [emoji4]

Lenka_8989 witaj!:) kreskami na testach się nie sugeruj, najlepiej zrobić betę ona da jasność [emoji4] trzymam kciuki, żeby wszystko było Ok [emoji4]

Ja po 12 miałam wynik progesteron 90nmol a beta 225,96. Także na ta chwile mogę odetchnąć do poniedziałku i powtórki. Dziś u mnie 31 dc.

O to będziesz miała dwójkę z września [emoji4]Super wynik[emoji4] ja jeszcze czekam...dziś u mnie 29 dc ale miałam późno owulację więc na taką wysoką betę nie liczę, raczej poniżej 50. Mam córeczkę, niecałe 11 mc ma[emoji4]
 
reklama
O to będziesz miała dwójkę z września [emoji4]Super wynik[emoji4] ja jeszcze czekam...dziś u mnie 29 dc ale miałam późno owulację więc na taką wysoką betę nie liczę, raczej poniżej 50. Mam córeczkę, niecałe 11 mc ma[emoji4]

Tak, fajnie ze znowu wrzesień chociaż ciąże w lipcu i sierpniu 2018 roku wspominam średnio bo były upały :)
Kto wie zobaczysz jaki będzie wynik, nigdy nie wiadomo tez wie takiego nie spodziewałam. Zawsze robię bete w dzień lub po terminie i zawsze miała 30/50.
Oo to fajnie No to będziemy mieć w miare podobna różnice. No u Nas wyjdzie równo 2 lata między najmłodszymi, u Was trochę mniej ;)
 
Tak, fajnie ze znowu wrzesień chociaż ciąże w lipcu i sierpniu 2018 roku wspominam średnio bo były upały :)
Kto wie zobaczysz jaki będzie wynik, nigdy nie wiadomo tez wie takiego nie spodziewałam. Zawsze robię bete w dzień lub po terminie i zawsze miała 30/50.
Oo to fajnie No to będziemy mieć w miare podobna różnice. No u Nas wyjdzie równo 2 lata między najmłodszymi, u Was trochę mniej ;)

Lipiec/sierpień 2018 nie wspominam najlepiej[emoji28] pierwszy trymestr ciąży, wymiotowałam non stop przez te upały i mdłości 🤢 mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie[emoji120] choć mój gin powtarzał, że to super bo to znaczy, że mam dużo progesteronu [emoji58]
 
Lipiec/sierpień 2018 nie wspominam najlepiej[emoji28] pierwszy trymestr ciąży, wymiotowałam non stop przez te upały i mdłości 🤢 mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie[emoji120] choć mój gin powtarzał, że to super bo to znaczy, że mam dużo progesteronu [emoji58]

To wiesz o czym mówię :p ja już wtedy miałam ogromny brzuch i wszystkiego dosyć. Do tego 6 latka i przeprowadzkę na głowie [emoji28] ale jest co wspominać :D
 
Moja pierwsza córka też wrześniowa :) choć termin był na 5 października ,ale musiało odbyć się CC

jak z Waszymi objawami obecnie ? Ja mam delikne bole i powiększenie piersi , wczoraj mialam klocie w podbrzuszu i czasem czuje taki ból jak na okres. Mdli od czasu do czasu i nie raz zapachy dokuczaja.
 
Ja w tym cyklu od samego początku czułam i wierzyłam że się udało, bardzo bolał mnie prawy jajnik, ale to tak że aż mnie skręcało z bólu.. No i wczoraj okazało się, że ciałko żółte mam właśnie na prawym jajniku :) staramy się 2,5 roku i od nowego roku planowaliśmy iść do kliniki leczenia niepłodności a tu taka wigilijna niespodzianka [emoji7]
Witam się. Piękna niespodzianka - Gratulacje [emoji122]
I mam pytanie - tyle czasu sie staraliscie i co sprawiło , ze nagle zaszłas w ciążę?? Bralas jakieś suplementy, sprawdzałas cykle wcześniej ? Robiliscie badania?
Po prostu odpusciliscie i sie udało ?
 
Moja pierwsza córka też wrześniowa :) choć termin był na 5 października ,ale musiało odbyć się CC

jak z Waszymi objawami obecnie ? Ja mam delikne bole i powiększenie piersi , wczoraj mialam klocie w podbrzuszu i czasem czuje taki ból jak na okres. Mdli od czasu do czasu i nie raz zapachy dokuczaja.

Oo to mamy tu wrześniowa ekipę :)
Mnie piersi bolą głównie wieczorem, są tez wtedy ciężkie i powiększone. Bólu jak na okres nie było od środy. Zaczynaja mi się jakieś mdłości ale narazie do przeżycia i delikatne :)
 
Moja pierwsza córka też wrześniowa :) choć termin był na 5 października ,ale musiało odbyć się CC

jak z Waszymi objawami obecnie ? Ja mam delikne bole i powiększenie piersi , wczoraj mialam klocie w podbrzuszu i czasem czuje taki ból jak na okres. Mdli od czasu do czasu i nie raz zapachy dokuczaja.

Ile córka ma? Wczoraj lekko mnie ćmiło w podbrzuszu wieczorem, sutki może trochę wrażliwsze ale ja karmię jeszcze piersią
 
reklama
Do góry