reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Czy wy też macie z rana mniejszy brzuch niż przez reszte dnia?
Nie wiem co mam myśleć o tym. Do lekarza dopiero za tydzień mogę iść a zaczęłam dziś 20 tydzień i właściwie dalej nie czuje ruchow..
Dwa tyg temu miałam usg i niby było widać że mała się rusza... Ale przez te 2 tyg to wszystko moglo się zmienić przecież...
Teleporady to jakiś żart a jechać do szpitala w obecnej sytuacji to sie jednak trochę boję bo właściwie w szpitalu najłatwiej o zarażenie :(
Wszyscy dookoła bagatelizują moje obawy. Ze przesadzam, wymyślam bo mi się nudzi... Ze jakby coś było z dzieckiem nie tak to by mnie coś bolało...
Zalamka
Rano mam taki ładny mały brzuszek ciążowy a później buuuum! I wzdęcia na maxa [emoji2957]
 
reklama
Czy wy też macie z rana mniejszy brzuch niż przez reszte dnia?
Nie wiem co mam myśleć o tym. Do lekarza dopiero za tydzień mogę iść a zaczęłam dziś 20 tydzień i właściwie dalej nie czuje ruchow..
Dwa tyg temu miałam usg i niby było widać że mała się rusza... Ale przez te 2 tyg to wszystko moglo się zmienić przecież...
Teleporady to jakiś żart a jechać do szpitala w obecnej sytuacji to sie jednak trochę boję bo właściwie w szpitalu najłatwiej o zarażenie :(
Wszyscy dookoła bagatelizują moje obawy. Ze przesadzam, wymyślam bo mi się nudzi... Ze jakby coś było z dzieckiem nie tak to by mnie coś bolało...
Zalamka
To normalne, że wieczorem brzuch robi się nieco większy. Po calodziennym jedzeniu, piciu, do tego dochodzą wzdęcia... Ja mam to samo i do tego jeszcze czuję jak brzuch robi mi się wieczorem cięższy, skóra mocniej napina się, a rano jak chodzę w miarę wyprostowana to wieczorem już jestem taka zgięta od tego wszystkiego ;p
 
Dziewczyny jak wy śpicie ? Mam
Coraz większy problem z tym ze nie kontrolując pozycji w nocy leżę bokiem częściowo na brzuchu i boli mnie potem brzuch mam taki ścisk a dwa nie mogę spać bo się denerwuje ze ucisne za bardzo brzuch i wydarzy się coś złego :/


Kochana mam pytanie odnośnie tego jak pisałaś że masz taki ścisk jak śpisz na boku częściowo na brzuchu.. Jak to opiszesz? Mnie dziś w nocy obudził taki dziwny ścisk aż z jednej strony miałam większy brzuch jak się położyłam na plecach i chyba stwardniał z jednej strony i zabolało mnie w pachwinie ale też tylko po tej jednej stronie..
 
reklama
Do góry