reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja dzisiaj zaczęłam 38tc
:D A ja jutro 39 tc :-*

Zastanawia mnie jak długo trzymają w szpitalu po cc jeśli wszystko z maluszkiem jest ok ... hmm?

Jeszcze jedna kwestia... Kochane doradźcie... Zastanawiamy się ciągle z mężem nad imieniem dla naszego synka, został nam jeszcze dzień ! Mąż rzucił "Mateusz" i tak niby nie mam przeciwskazań ale sama innego nie znalazłam i w sumie może być tylko... Moja szwagierka (męża siostra) w pierwszej ciąży jakieś 17lat temu, urodziła syna i za kilka godz dzieciątko zmarło (urodzone w 7miesiącu). Ma grobik na cmentarzu ,który wszyscy często odwiedzamy. Dała mu na imię właśnie Mateusz. I tak się zastanawiam czy ...wypada? Mogłabym ją o to zapytać lub mąż ale nie wiem czy szczerze by odpowiedziała a nie chciałabym jakiegos kwasu później bo jeśli będzie wszystko dobrze to ją chcielibyśmy na matkę chrzestną.
 
Ostatnia edycja:
:D A ja jutro 39 tc :-*

Zastanawia mnie jak długo trzymają w szpitalu po cc jeśli wszystko z maluszkiem jest ok ... hmm?

Jeszcze jedna kwestia... Kochane doradźcie... Zastanawiamy się ciągle z mężem nad imieniem dla naszego synka, został nam jeszcze dzień ! Mąż rzucił "Mateusz" i tak niby nie mam przeciwskazań ale sama innego nie znalazłam i w sumie może być tylko... Moja szwagierka (męża siostra) w pierwszej ciąży jakieś 17lat temu, urodziła syna i za kilka godz dzieciątko zmarło (urodzone w 7miesiącu). Ma grobik na cmentarzu ,który wszyscy często odwiedzamy. Dała mu na imię właśnie Mateusz. I tak się zastanawiam czy ...wypada? Mogłabym ją o to zapytać lub mąż ale nie wiem czy szczerze by odpowiedziała a nie chciałabym jakiegos kwasu później bo jeśli będzie wszystko dobrze to ją chcielibyśmy na matkę chrzestną.

Hmmm co do pobytu w szpitalu w Pl po cc,to Ci niestety nie powiem. Mieszkam w De, moja sąsiadka urodziła cc na początku września i po 3 dniach była już w domu.

A co do imienia, to faktycznie ciężka sprawa, bo to bliska rodzina i jeszcze ma być chrzestną. Pewnie znacie męża siostrę najlepiej i wiecie, jak może zareagować. Mi sie wydaje, że po tylu latach już nie jest to dla niej takim problemem. Tzn.nie wiem, może się mylę, ale myślę, że sprawa już jest bardzo odległa i może nie wprowadzi szwagierki w smutny nastrój? A może jednak lepiej zapytać?
 
:D A ja jutro 39 tc :-*

Zastanawia mnie jak długo trzymają w szpitalu po cc jeśli wszystko z maluszkiem jest ok ... hmm?

Jeszcze jedna kwestia... Kochane doradźcie... Zastanawiamy się ciągle z mężem nad imieniem dla naszego synka, został nam jeszcze dzień ! Mąż rzucił "Mateusz" i tak niby nie mam przeciwskazań ale sama innego nie znalazłam i w sumie może być tylko... Moja szwagierka (męża siostra) w pierwszej ciąży jakieś 17lat temu, urodziła syna i za kilka godz dzieciątko zmarło (urodzone w 7miesiącu). Ma grobik na cmentarzu ,który wszyscy często odwiedzamy. Dała mu na imię właśnie Mateusz. I tak się zastanawiam czy ...wypada? Mogłabym ją o to zapytać lub mąż ale nie wiem czy szczerze by odpowiedziała a nie chciałabym jakiegos kwasu później bo jeśli będzie wszystko dobrze to ją chcielibyśmy na matkę chrzestną.
Mnie po pierwszej cc wypuścili po 4 dniach. Cc było w piątek wieczorem a we wtorek rano wypis. Co do imienia to ciężka sprawa, my z mężem mieliśmy kilka wybranych miał być Jakub ostatecznie będzie Michał ;)
 
:D A ja jutro 39 tc :-*

Zastanawia mnie jak długo trzymają w szpitalu po cc jeśli wszystko z maluszkiem jest ok ... hmm?

Jeszcze jedna kwestia... Kochane doradźcie... Zastanawiamy się ciągle z mężem nad imieniem dla naszego synka, został nam jeszcze dzień ! Mąż rzucił "Mateusz" i tak niby nie mam przeciwskazań ale sama innego nie znalazłam i w sumie może być tylko... Moja szwagierka (męża siostra) w pierwszej ciąży jakieś 17lat temu, urodziła syna i za kilka godz dzieciątko zmarło (urodzone w 7miesiącu). Ma grobik na cmentarzu ,który wszyscy często odwiedzamy. Dała mu na imię właśnie Mateusz. I tak się zastanawiam czy ...wypada? Mogłabym ją o to zapytać lub mąż ale nie wiem czy szczerze by odpowiedziała a nie chciałabym jakiegos kwasu później bo jeśli będzie wszystko dobrze to ją chcielibyśmy na matkę chrzestną.
Moja koleżanka po CC spędziła w szpitalu 2 dni i mówiła, że tak teraz się leży przez koronawirusa . Nie chcą trzymać dłużej jeśli wszystko jest w porządku ze względu na ryzyko zachorowania.
 
Mnie po pierwszej cc wypuścili po 4 dniach. Cc było w piątek wieczorem a we wtorek rano wypis. Co do imienia to ciężka sprawa, my z mężem mieliśmy kilka wybranych miał być Jakub ostatecznie będzie Michał ;)

Jak się czujesz? Mały zaczął się bardziej ruszać?

Mnie przed chwilą podczas kolacji skurcz złapał (mały mocno się wiercił, może to było powodem), ale aż mi apetyt odeszedł 🙈 i czułam jak mi się gorąco zrobiło, a mój mąż aż zbladł 😂 oj czuję, że jak się naprawdę akcja zacznie, to nie będzie wesoło 😱😂
 
reklama
Dziewczyny ja tez już po 🤤 szybka akcja ale zakończona cesarka niestety. O 2 lekkie skurcze, rozkręcały się do 4.30 pojechałam wtedy na porodówkę, było już 6 cm rozwarcia. Zanim wszystkie badania, czekanie na lekarza to na porodówkę dotarłam przed 7 chwila i było pełne rozwarcie. Ale skurcze nie za mocne i podali mi oxy o 9. I się zaczęła jazda myślałam ze umrę na partych, mały się zle w kanał rodny ułożył i o 9.30 cesarka na cito bo spadało mu tętno. 55 cm i 3400 wagi
 
Do góry