reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Hej według moich wyliczeń również mam termin na 15 września 😃 i podobnie jak ciebie od kilku dniu odczuwam pobolewanie w dole brzucha, staram się nie niepokoić bo nie jest to jakiś uciążliwy ból po za tym nie mam innych niepokojących objawów, ale mimo wszytsko staram się dużo odpoczywać
O fajnie ze mamy taki sam termin 🙂 ja tez innych objawow nie mam oprocz tego bólu brzucha i piersi a tak wiecej nic mi nie dolega🙈
 
reklama
Może trochę za wczesnie na ten temat ale chciałam Was zapytać, czy któraś miała może za sobą cc ? Czy lekarz robi problem ze skierowaniem na cc po przebytym już cc ?
Za pierwszym razem próbowałam urodzić naturalnie, przez 10h. Gdyby nie cięcie w czas to nie wiem jakby się to zakończyło i nie chciałabym już tego przezywać. Wolałabym zaplanowaną na termin cesarkę.
Moja przyjaciółka urodziła dzidziusia 3 tygodnie temu, pierwsza miała cesarkę 6 lat temu przy bliźniakach i teraz również miała cesarkę bez problemu zaplanowana wiec myśle ze to kwestia dogadania się z lekarzem :)
osobiście rodziłam 2 razy naturalnie ale porody przyjaciółki przeżywałam rownie emocjonalnie 😍💕
 
U mnie 5 tydzień 5 dzień I liczę na chłopca bo jest presją rodziny męża 😄 ktoś musi podtrzymać nazwisko. A jak nie to będziemy próbować do skutku. A mam jeszcze pytanie do doświadczonych mamy. Czy któraś latala samolotem w ciąży? Ja mam wykupione wakacje na początku czerwca i trochę panikuje
My planujemy jakieś wakacje w czerwcu ale raczej weźmiemy last minute bo nie mam pojęcia czy ta ciąża będzie łaskawsza.
 
A u kogo pierwsza ciąża? Ja w tym roku kończę 27 lat. Póki co bez większych objawów prócz bólu piersi i lekkiego mulenia a im więcej objawów tym jestem spokojniejsza 🤗
U mnie pierwsza, w tym roku 26 bedzie :) u mnie tylko wrazliwe sutki przy dotyku ale tez nie jakos tak bardzo i czasem takie wirowanie w glowie, to tyle. Ja to sie martwie czy jestem w tej ciazy skoro objawow nie mam 🙈
 
Zrobiłam dziś badania krwi, razem z betą. Czekam na wyniki do ok 16 niestety. Byłam też u endokrynologa i słuchajcie jakie jaja...
Dostałam od rodzinnej receptę na euthyrox 88 i szukałam go 2 dni... W całej mojej miejscowości nie ma w żadnej aptece. Panika oczywiście, bo tsh wyrypało w kosmos a tu dziecko w drodze.
No ale byłam dziś u tego Endo...
Jak jej powiedziałam że mi kazała brać 88 dawkę to ta się śmiać zaczęła i mówi do mnie ze od dawna już nie produkują tej dawki. Dała mi na zmianę 112 i 125 i za miesiąc mam powtórzyć badania.
Ale dziś jakoś wielkiego niepokoju nie czuje. Nie mam pojecia czemu. Obudziłam się dziś z dobrym przeczuciem...
Na przyszłość polecam stronę ktomalek.pl ;) można sprawdzić gdzie w danej aptece są Dostępne lekarstwa
 
reklama
Do góry