reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Czekałam ma taką wiadomość [emoji3059][emoji4] Cieszę się razem z Tobą [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Dziewczyny trochę krwi jest, ale nie żywo tylko brązowa mówił żeby się nie martwić dał mi chorobowe z tego powodu u lepiej dmuchać na zimne. Nie wiem co napisać szefowej... No dziewczyny! 5 tydzień 3 dzień. Serduszko bije już!!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ dziś widziałam. Bije 158 wiec mówił, ze jest dobrze i powyżej 105 jest dobrze. Wizyta za 3 tygodnie. Duphaston brać i luteinę. No i trochę przerażona jestem ta krwią ale musi być dobrze!!!
 
Też chcę być na liście :)
Powiem Wam jak to robiłam u nas na sierpniówkach 2017 bo jestem tam moderatorką. Zrobiłyśmy listę dziewczyn które się udzielają i chcą mieć dostęp do wątku zamkniętego. A później raz na jakiś czas sprawdzałam kto się udziela a kto nie i robiłam czystki
Noc oczyszczenia 😂
 
Dziewczyny trochę krwi jest, ale nie żywo tylko brązowa mówił żeby się nie martwić dał mi chorobowe z tego powodu u lepiej dmuchać na zimne. Nie wiem co napisać szefowej... No dziewczyny! 5 tydzień 3 dzień. Serduszko bije już!!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ dziś widziałam. Bije 158 wiec mówił, ze jest dobrze i powyżej 105 jest dobrze. Wizyta za 3 tygodnie. Duphaston brać i luteinę. No i trochę przerażona jestem ta krwią ale musi być dobrze!!!
No to teraz musi już być dobrze. Nic tylko odpoczywaj. Super
 
Dziewczyny trochę krwi jest, ale nie żywo tylko brązowa mówił żeby się nie martwić dał mi chorobowe z tego powodu u lepiej dmuchać na zimne. Nie wiem co napisać szefowej... No dziewczyny! 5 tydzień 3 dzień. Serduszko bije już!!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ dziś widziałam. Bije 158 wiec mówił, ze jest dobrze i powyżej 105 jest dobrze. Wizyta za 3 tygodnie. Duphaston brać i luteinę. No i trochę przerażona jestem ta krwią ale musi być dobrze!!!
[emoji3590] super! Dbaj o Was [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Ale paskudnie się dziś czuję :(
Dziś 6+6 i teoretycznie jest wszystko ok no ale brzuch mnie boli ostatnio jak na okres, coś tam mnie nieraz kłuję po tej stronie gdzie się maleństwo usadowiło, nie mam czasu żeby odpoczywać bo do pracy muszę iść czy chce czy nie... Boję się że dzecku zaszkodze a na zwolnienie iść nie mogę i tak zrywam się bladym świtem do roboty albo wracam późno w nocy, nie dosypiam, nie dojadam...
Czuje się jakbym nie zaslugiwala na to dziecko bo nawet nie mogę o siebie wystarczająco zadbać...
Jeszcze wizytę mam dopiero na koniec lutego więc nawet nie wiem czy tam wszystko jest ok... Wszyscy się ze mnie śmieją że się uzalam nad sobą bo inni jakoś normalnie chodzą do pracy i nie jęczą. W weekendy jak leżę to tylko gadanie że nie mogę tak całymi dniami leżeć bo jak ja teraz tak stękam to jak zamierzam to dziecko urodzić... A potem wychowywać...
Mąż tylko mnie rozumie ale z nim widuje się co najwyżej w soboty:/
Bardzo dobrze Cię rozumiem .. Też muszę chodzić do pracy,bo moja wspolniczka nie pozwala mi odpocząć. Też mówią do mnie,że się uzalam nad sobą i że inne kobiety biegają w ciazy i rodzą zdrowe dzieci, a ja przesadzam. Wstaje o 4 bo trzeba ogarnąć wszystko,a jeszcze pracownicy wariuja. Martwię się,bo to moje pierwsze dziecko i bardzo wyczekane. To dopiero początek A ja już jestem zakochana 😊😊 Dlatego się tak boję i najchętniej lezalabym ciągle, żeby nie zaszkodzić. Teraz to my musimy zadbać o nas i nasze maleństwa. Nie patrz na to co mówią inni i rób jak uważasz, bo nikt tego za Ciebie nie przeżyje. Ściskam Cię mocno 🤗🤗🤗😘
 
Dopiszcie mnie do listy!!

@w_karolcia mega się cieszę!! Mówiłam że będzie dobrze!

Ja się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty.. tak bardzo bym chciała usłyszeć serduszko ale się boje ze cos będzie nie tak... Głupia baba :p

Dziękuje kochana!!! Teraz oby do 18 lutego!! Musi szybko zlecieć i żeby dalej było dobrze! Ale w tej ciąży mam dobre jakieś przeczucie mimo krwi [emoji7]

No i jie wiem czy iść do tej na fundusz 10 lutego i do niego na 18 lutego. Chyba nie wytrzymam i pojde wcześniej 🥵

Kochana już nie pamietam, ale było u Ciebie serduszko? Wszystko będzie dobrze tak jak mówiłaś, ze u mnie vedzie dobrze tak i u Ciebie bedzie!![emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry