reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Moja gin mi powiedziała że 99% sukcesu to odpowiednia zdrowa, zróżnicowana dieta, tabletki mogę brać jakie chce. Mam obecnie 3 rodzaje i biorę naprzemiennie. Łykami jeszcze kwas foliowy i żelazo ( mam anemię ).
 
reklama
Ja biorę pregna start i pregna dha, w następnym trymestrze zamienię start na plus i będę kontynuować dha. Uważajcie ma prenatal duo, bo ma taki sobie skład :(
 
Ja narazie biore sam kwas foliowy :) zobaczymy po wizycie co mam brac dalej. Dzis jakos co chwile mialam ochote cos robic w domu, ale po chwili mi juz bylo zle haha i tak robilam na raty
 
Też biorę prenatal uno według zaleceń lekarza. Powiedział, że oprócz tego mam nie brać nic więcej, nawet kwasu foliowego, bo prenatal ma go w składzie. We wtorek kolejna wizyta i pewnie dojdzie żelazo, bo wyniki krsi słabe🙄. Też bym chciała wiedzieć co nie tak jest z prenatalem duo i czy uno skład ma ok.
 
A może moglibyście wrzucić zdjęcia że składem waszych witamin tak dla porownania bo ja biorę tutejsze
 
reklama
Do góry