reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A dziewczyny polećcie mi coś do picia. Wszystko jest be i mdli. Od czarnej herbaty mnie odrzuciło, kawy nigdy nie piłam, soki są dla mnie za słodkie🤢 już próbowałam robić lemoniadę z czystku ale zwymiotowałam. Wody nawet nie przełknę. Jedynie co to kawa rozpuszczalna inka ale męczę jeden kubek cały dzień, ewentualnie herbata owocowa/zielona też jeden kubek cały dzień i to tylko do jedzenia bo inaczej zwymiotuje[emoji51] co mogę jeszcze wypróbować?


O o o myslalam ze tylko ja tak mam. Nie pije prawie nic!!! Woda to w ogóle najgorsze co może być. Próbowałam z cytryna z pomarańcza ale dało radę na bardzo krotko. Cola to jedna szklanka góra bo później coś mi tez tam nie pasuje a właśnie we wszystkich ciążach cola to był ratunek. Po herbatach i sokach mam zgagę i tez gorzej się czuje wiec już nie mam pomysłów :(

@Madeline. Może coś gazowanego ? Słyszałam, ze cola pomaga na mdłości.

Jak tak czytam te wszystkie objawy dziewczyn to aż nie mogę uwierzyć, że tak się ciąża może objawiać [emoji85] ja nic nie czuje, żadnych mdłości, wymiotów, cera ładniejsza, nawet kondycja włosów mam wrażenie, ze się polepszyła, całe życie mogłabym być w ciazy. Mam nadzieje, ze to nie cisza przed burzą.

Kochana ciesz się i delektuj tym stanem! Tylko pozazdrościć :) miałam taka ciąże z synem. Pierwsza i po niej tez żyłam w przekonaniu, ze mogę chodzić cały czas :p kolejne ciąże u mnie akurat zweryfikowały to myślenie Haha ;) No ale warto jest się pomęczyć :)

Cześć Dziewczyny,
Dołączam do grona wrześniowych mam :) o ciąży wiem co prawda od 14 stycznia i od tego czasu Was poczytuje ale nie do końca to do mnie dochodziło (dalej nie dochodzi ;) ). Jestem już po usg z serduszkiem, termin na 24 września.
To moja pierwsza ciąża, w święta postanowiliśmy z mężem, że zaczniemy się starać z myślą że pewnie potrwa to dobre kilka miesięcy a tu taka niespodzianka.

Witaj i gratulacje!
Szybko Wam się udało ale to super! Będzie wymarzona dzidzia :)

Ja też femibion 1.
Jezu dziewczyny siedzę właśnie w poczekalni do gina i mi za chwilę serce wyskoczy. Strasznie się boję.

Trzymam kciuki! Daj znać po wizycie! [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
@Margola1986 czekamy na info!

@Blanca86 jak u Ciebie? Myślałam o Tobie!

Ja wczoraj nie mogłam zasnąć, załączyli mi się myślenie o komplikacjach w ciąży bliźniaczej i tym samym fakcie że raczej nie mam co liczyć że pochodzę do pracy do końca 6 miesiąca (jak po cichu liczyłam). Beznadziejną sytuacje mam, mamy już 2 wakaty ciążowe w dziale na 5 osób a ja teraz zaraz trzecia... I między mną a pierwsza jest pół roku różnicy w terminach porodu
 
@Margola1986 czekamy na info!

@Blanca86 jak u Ciebie? Myślałam o Tobie!

Ja wczoraj nie mogłam zasnąć, załączyli mi się myślenie o komplikacjach w ciąży bliźniaczej i tym samym fakcie że raczej nie mam co liczyć że pochodzę do pracy do końca 6 miesiąca (jak po cichu liczyłam). Beznadziejną sytuacje mam, mamy już 2 wakaty ciążowe w dziale na 5 osób a ja teraz zaraz trzecia... I między mną a pierwsza jest pół roku różnicy w terminach porodu
Ja też jestem przerażona tą ciąża blizniacza 🙈
 
Hej Dziewczyny, doradzcie mi proszę. Tydzień temu zjadłam 2 oscypki , oczywiście dzisiaj internet uświadomił mi że nie powinnam ich jeść. Czy konsultować to z lekarzem. Czy jednak nie panikować ?
Nie panikuj, sama jadłam w pierwszej ciąży i żyjemy :)

Gratulacje! Super, że od razu wam się udało!!:)
Dziewczyny jakie witaminy bierzecie? Ja zakupiłam omega med forte bo slyszlam że są super skladowo itd. Ale moja gi powiedziała że za wcześnie na to i na razie mam brać tylko kwas foliowy ewentualnie pregna start.
Za to szwagierka poleciła mi witaminy solgar - pełne spectrum omega, ponoć brała od pierwszego trymestru bo ginekolog powiedział że są najlepsze i wzięłam dziś jedna tabletkę i cały dzień mam mdłości mimo że już 2 tygodnie nie miałam. Nie wiem czy to od tego...
Ja biorę Pregna plus, w pierwszej ciąży brałam Duphavit pregna.
 
Ja dzisiaj mam wizytę ale dopiero o 15 i też się stresuje.. Tym bardziej że miałam tak durny sen, że słów mi brak... Śniło mi się że poszłam do łazienki i zaczęłam krwawić i na papierze był zarodek 😔😔 obudziłam się z płaczem, mąż nie wiedział co mi jest.. Masakra.. Przepraszam że truje Wam od rana.. :/ mam nadzieje ze ten sen nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością...
 
Ja dzisiaj mam wizytę ale dopiero o 15 i też się stresuje.. Tym bardziej że miałam tak durny sen, że słów mi brak... Śniło mi się że poszłam do łazienki i zaczęłam krwawić i na papierze był zarodek 😔😔 obudziłam się z płaczem, mąż nie wiedział co mi jest.. Masakra.. Przepraszam że truje Wam od rana.. :/ mam nadzieje ze ten sen nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością...
Czekamy na wiesci z wizyty ! Na pewno bedzie dobrze Kochana :)
 
Ja dzisiaj mam wizytę ale dopiero o 15 i też się stresuje.. Tym bardziej że miałam tak durny sen, że słów mi brak... Śniło mi się że poszłam do łazienki i zaczęłam krwawić i na papierze był zarodek [emoji17][emoji17] obudziłam się z płaczem, mąż nie wiedział co mi jest.. Masakra.. Przepraszam że truje Wam od rana.. :/ mam nadzieje ze ten sen nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością...

Teraz to te sny tez potrafią namieszać ale spokojnie. Najczęściej maja niewiel do czynienia z rzeczywistością. Mi to się takie głupoty czasami śnią ze jakby to się miało sprawdzać to nic tylko za głowę się złapać i płakać w kacie ;)
A tak serio to jak mi się śni coś takiego przejmującego tez zawsze później przeżywam, ale trzeba trzymać się dobrych myśli [emoji8]
Za wizytę trzymam kciuki! Będzie wszystko dobrze! [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Ja dzisiaj mam wizytę ale dopiero o 15 i też się stresuje.. Tym bardziej że miałam tak durny sen, że słów mi brak... Śniło mi się że poszłam do łazienki i zaczęłam krwawić i na papierze był zarodek 😔😔 obudziłam się z płaczem, mąż nie wiedział co mi jest.. Masakra.. Przepraszam że truje Wam od rana.. :/ mam nadzieje ze ten sen nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością...

To przez to, że dużo myślisz o swojej dzidzi, chcesz żeby wszystko było dobrze i przez to trochę się stresujesz. Na pewno wszystko będzie dobrze!! :)
 
reklama
Do góry