reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Czułam coś podobnego jakoś w 7 i mniej w 8 tygodniu. Miałam w pon usg i wszystko było ok. Wydaje mi się, że zależnie od strony z jednej był nieco inny ból niż z drugiej i faktycznie z jednej strony chyba się po prostu moszczenie odbywało, a z drugiej ciałko żółte po owulacji sobie siedziało i się odzywało podobnie jak opisujesz.
Jeśli ból jest niepokojący skonsultuj się ze swoim lekarzem, te nasze bóle i nie bóle to kurczę potrafią zestresować... Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. :)

Ja się obudziłam teraz ok. 4tej bez bólu piersi, a pobolewa mnie brzuch. Brzuch pobolewa tak jak już wcześniej bolał, więc teoretycznie ok... ale przez te piersi niebolesne (wczoraj bolały) oczywiście się denerwuję... Dziś jest z Om 8+5, a z usg 8+2. Argh...

No mam nadzieje, ze będzie dobrze. Liczę na to. Ja obudzialam się o 2:30 poszłam spać o 5 i o 7 już pobudka...
 
reklama
Hura! Dziś moja pierwsza wizyta. O 15. Bardzo Ciekawa jestem co tam się wogóle dzieje. W końcu się dowiem który to tydzien i jaka data porodu Tak +/- oczywiście. Z tymi porodami to przerobiłam już 39tc, 41tc i 37tc więc wszystko się może wydarzyć :D

Ale czad. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące mamusie :)
 
Hej Dziewczyny. Czy ja też mogłabym dołączyć do grona mam wrześniowych? Podczytuje Was już parę dni. Jestem w 8tc, jest to moja 5 ciąża, mam wspaniałą 3 starszych dzieci (9,8,3 latka). Jedna ciąża poroniona w 6-7tc. Ostatnia ciąża z problem skracającej się szyjki, więc już lekarz śmiał się, że tym razem zaszyje mnie szybciej ;) byłam na pierwszej wizycie w 5tc3d i był pęcherzy wraz z cialkem. Teraz idę w poniedziałek i mam nadzieję usłyszeć, że wszystko jest ok :)

Hej kochana. Pewnie, ze możesz dołączyć :) gratulujemy i trzymamy kciuki mocno za Was!!
 
reklama
Do góry