reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@Agnieszka 123456789 nie słuchaj teściowej bo głupoty gada. Tak samo nie wierz w to, że jak siara nie pojawi się w ciąży to nie będziesz miała pokarmu. Nie wiwm skąd ludzie biorą takie głupoty :/ mnie w pierwszej ciąży nie bolały piersi i bez problemu karmiłam synka. Zresztą we wszystkich ciążach piersi mi nie urosły, nie miałam w trakcie ciąży siary a wykarmiłam dwójkę dzieci :) serio nie wierz w te głupoty
 
A czy to prawda, że jeżeli nie bolą mnie w ogóle piersi w ciąży, a jestem w 12 tygodniu, to nie będę miała pokarmu dla maluszka?

Mnie piersi nie bolą i w pierwszej ciąży też nie bolały, a karmiłam córkę ponad rok[emoji16] odstawiłam dosłownie tydzień temu. Niech się teściowa w czoło puknie[emoji39] jak już teraz takie brednie gada to co dopiero będzie miała za złote rady po porodzie[emoji849]
 
Mnie piersi nie bolą i w pierwszej ciąży też nie bolały, a karmiłam córkę ponad rok[emoji16] odstawiłam dosłownie tydzień temu. Niech się teściowa w czoło puknie[emoji39] jak już teraz takie brednie gada to co dopiero będzie miała za złote rady po porodzie[emoji849]
Tego się boje. W ogóle wtrąca się za dużo :)
 
@Agnieszka 123456789 nie słuchaj teściowej bo głupoty gada. Tak samo nie wierz w to, że jak siara nie pojawi się w ciąży to nie będziesz miała pokarmu. Nie wiwm skąd ludzie biorą takie głupoty :/ mnie w pierwszej ciąży nie bolały piersi i bez problemu karmiłam synka. Zresztą we wszystkich ciążach piersi mi nie urosły, nie miałam w trakcie ciąży siary a wykarmiłam dwójkę dzieci :) serio nie wierz w te głupoty
Dziękuję za odpowiedź :) teraz jestem spokojniejsza. A swoją drogą ciekawe co jeszcze teściowa wymyśli :D to będzie jej pierwszy wnuk ;)
 
reklama
Do góry