reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mnie nie bolały, bardzo mało "urosły" w pierwszej ciąży i rzeczywiście miałam problem z karmieniem ale czy to miało jakikolwiek związek to nie wiem.
Nie miało. Tak jak pisałam mi w ciążach w ogóle piersi nie urosły, w poprzednich ciążach mnie nie bolały a bez problemu wykarmiłam dwójkę dzieci.
 
reklama
U mnie brzuszka nie widać, a jestem w 12 tygodniu. Apetytu brak, mogę jeść tylko kanapki z pomidorem i ugotowane suche ziemniaki bez niczego. Po wszystkim innym od razu wymiotuje.
 
U mnie dziś 9+1 według aplikacji i brzucha nie mam póki co.. W sobotę czymś się strulam i cała niedzielę wymiotowałam, non stop.. Myślałam że umrę.. Wieczorem myślałam że jest już ok, ale jak tylko coś zjadłam to po 15min wisiałam na muszli.. A dziś jak nowo narodzona jestem 😉
 
Właśnie siedzę na teście glukozy. Za 20 minut drugie pobranie krwi. Wypiłam bez problemu i narazie czuję się dobrze. Jednak kupiłam sobie glukozę o smaku cytrynowym, a pielęgniarka powiedziała, że musi być zwykła, że takie są procedury. A lekarz mi powiedział, że mogę kupić cytrynową. Więc kogo tu słuchać?
 
Właśnie siedzę na teście glukozy. Za 20 minut drugie pobranie krwi. Wypiłam bez problemu i narazie czuję się dobrze. Jednak kupiłam sobie glukozę o smaku cytrynowym, a pielęgniarka powiedziała, że musi być zwykła, że takie są procedury. A lekarz mi powiedział, że mogę kupić cytrynową. Więc kogo tu słuchać?
U mnie w laboratorium też nie można cytrynowej. Super,że dobrze znosisz badanie :)
 
reklama
Za 15 minut ostatnie pobranie i nic mi nie jest :) a tyle się naczytałam. A czy cukier na czczo będzie brany pod uwagę z palca glukometrem czy z żyły? Bo najpierw mimo wszystko robili glukometrem i pani nawet palca nie zdezynfekowala!
Z żyły. Glukometrem sprawdzają czy nie masz za wysokiego cukru przed wypiciem glukozy. Bo o ile się nie mylę jakbyś miała mega wysoki to wtedy nie dają glukozy
 
Do góry