reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny, ja już po!
Jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem!
Anitka 4090g przyszła na świat 10:43 drogą cesarskiego cięcia.
Szpital w Nowej Soli tworzą Anioły a nie personel.
Jeszcze nie czuję stóp, mam nadzieję że to szybko minie i bede mogła ją wziąć do siebie.
CC jako operacja nic strasznego, ani znieczulenie ani reszta. Zacznie się gdy puści znieczulenie ale już nic nie jest mi straszne. Ważne że jesteśmy bezpieczne.

Czyli te jedenastki nam są pisane, wszyscy troje mamy urodziny 11 plus rocznica ślubu no i chrzest też chcemy 11.10. ❤️

Gratulacje 💐🎊🥳 zdrówka!
 
reklama
Dziewczyny, ja już po!
Jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem!
Anitka 4090g przyszła na świat 10:43 drogą cesarskiego cięcia.
Szpital w Nowej Soli tworzą Anioły a nie personel.
Jeszcze nie czuję stóp, mam nadzieję że to szybko minie i bede mogła ją wziąć do siebie.
CC jako operacja nic strasznego, ani znieczulenie ani reszta. Zacznie się gdy puści znieczulenie ale już nic nie jest mi straszne. Ważne że jesteśmy bezpieczne.

Czyli te jedenastki nam są pisane, wszyscy troje mamy urodziny 11 plus rocznica ślubu no i chrzest też chcemy 11.10. ❤
Gratulujemy 😘 💐 dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu 🤗💐
 
Dziewczyny, ja już po!
Jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem!
Anitka 4090g przyszła na świat 10:43 drogą cesarskiego cięcia.
Szpital w Nowej Soli tworzą Anioły a nie personel.
Jeszcze nie czuję stóp, mam nadzieję że to szybko minie i bede mogła ją wziąć do siebie.
CC jako operacja nic strasznego, ani znieczulenie ani reszta. Zacznie się gdy puści znieczulenie ale już nic nie jest mi straszne. Ważne że jesteśmy bezpieczne.

Czyli te jedenastki nam są pisane, wszyscy troje mamy urodziny 11 plus rocznica ślubu no i chrzest też chcemy 11.10. ❤
Gratulacje :) dużo zdrówka dla was ;)
 
Dziewczyny, ja już po!
Jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem!
Anitka 4090g przyszła na świat 10:43 drogą cesarskiego cięcia.
Szpital w Nowej Soli tworzą Anioły a nie personel.
Jeszcze nie czuję stóp, mam nadzieję że to szybko minie i bede mogła ją wziąć do siebie.
CC jako operacja nic strasznego, ani znieczulenie ani reszta. Zacznie się gdy puści znieczulenie ale już nic nie jest mi straszne. Ważne że jesteśmy bezpieczne.

Czyli te jedenastki nam są pisane, wszyscy troje mamy urodziny 11 plus rocznica ślubu no i chrzest też chcemy 11.10. ❤️
Same dobre wiadomości dziś nam przekazujecie😍😍🤗 gratulacje dla was i szybkiego powrotu do domu😉
 
Ana1992, a Ty jeszcze w domu? 😁😁
Niby jest plamienie co jakiś czas skurcze nie jakieś bardzo mocne jak na okres ale nieregularne lekarz powiedział że jak będą przez dwie godziny regularne skurcze to wtedy jest sens jechać 🤷‍♀️ ale się nie rozkręca chciałabym już urodzić ale pozostaje czekać 😅 wszyscy się dziwią że jeszcze w ciąży chodzę 🙈 co wyjdę to zaskoczenie to ty jeszcze w ciąży jesteś 🤗ale nasz mały to leniuch
 
To jeszcze tydzień w dwupaku ;) czujesz się spokojna, że już macie termin, czy teraz dopiero ogarnął Cię stresik, że to już tak blisko? 😊

Wczoraj wróciliśmy z wizyty,lekarz wstępnie mówił już o terminie cc na za tydzień i tak siedzę w domu wieczorem i dopiero do mnie dotarło,że to juz niedługo. Ciężko mi opisać ale to raczej taki strach i i dziwny smutek czułam,dopiero mąż mnie przytulił i tak bez słów jak by wiedział co czuje był po prostu przy mnie i przeszło :)

Dzisiaj byliśmy ze skierowaniem w szpitalu i po wszystkim powiedziałam, że niestety nie będzie mnie mógł odwiedzać ale za to może być 2 godziny zaraz po cc przy kangurowaniu. Gdy mu powiedziałam na czym to polega to w pierwszej chwili się trochę wystraszył i zapytał czy pielegniarki będą w razie co zaglądać gdyby mały płakał czy chciał jeść, gdy go zapewniłam to odetchnął :D To będzie nasze pierwsze dziecko a ostatnio na rękach takiego malucha miał ponad 10 lat temu i chyba boi się ,że to takie maleństwo żeby mu krzywdy nie zrobić :*
 
Ja też jeszcze w dwupaku 🙈 termin na 24 wrzesnia, ale czekamy na cc 17 wrzesnia ❤

Możliwe,że obie cc będziemy miały 17 września
1599827346826.png
1599827346826.png
 
reklama
Do góry